Tallink Tournament 2016 / B-Pojat kilpa / BusinessFM 89,7
BusinessFM 89,7

Kaikki ottelut Live Sarjan tilastot

Sijoitukset

1. LoKoKo 2. Virtus Resana (IT) 3. Joensuun Kataja 4. FoKoPo 5. SäyRi 6. Sykki/White 7. Ura Basket 8. Pyrintö 9. EBT 10. LePy 11. Honka 2 12. Honka 1 13. HyPo/B2 14. KTP 15. LrNMKY 16. WB 17. Oulun NMKY 18. PuHu/white 19. Kauhajoen Karhu
Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A

Joukkue O V H Korit P
FoKoPo 4 40 239-161 8
Ura Basket 4 31 253-144 6
EBT 4 22 233-199 4
LrNMKY 4 13 132-193 2
PuHu/white 4 04 123-283 0

B

Joukkue O V H Korit P
Virtus Resana (IT) 4 40 286-142 8
Pyrintö 4 31 271-159 6
Honka 1 4 22 239-212 4
WB 4 13 143-272 2
Kauhajoen Karhu 4 04 111-265 0

C

Joukkue O V H Korit P
Joensuun Kataja 4 40 235-165 8
SäyRi 4 31 246-155 6
LePy 4 22 203-213 4
HyPo/B2 4 13 170-213 2
Oulun NMKY 4 04 131-239 0

D

Joukkue O V H Korit P
LoKoKo 3 30 171-126 6
Sykki/White 3 12 124-140 2
Honka 2 3 12 154-158 2
KTP 3 12 134-159 2

1-4

1-4  
FoKoPo (A/I)
682 45-71
LoKoKo (D/I)
  
Virtus Resana (IT) (B/I)
721 58-45
Joensuun Kataja (C/I)
1/2  
LoKoKo (Voittaja 682)
914 46-40
Virtus Resana (IT) (Voittaja 721)
3/4  
FoKoPo (Häviäjä 682)
884 50-55
Joensuun Kataja (Häviäjä 721)

5-8

5-8  
Ura Basket (A/II)
641 36-37
Sykki/White (D/II)
  
Pyrintö (B/II)
683 50-56
SäyRi (C/II)
5/6  
Sykki/White (Voittaja 641)
915 33-47
SäyRi (Voittaja 683)
7/8  
Ura Basket (Häviäjä 641)
843 65-48
Pyrintö (Häviäjä 683)

9-12

9-12  
EBT (A/III)
598 50-32
Honka 2 (D/III)
  
Honka 1 (B/III)
640 35-66
LePy (C/III)
9/10  
EBT (Voittaja 598)
842 51-35
LePy (Voittaja 640)
11/12  
Honka 2 (Häviäjä 598)
800 63-23
Honka 1 (Häviäjä 640)

13-16

13-16  
LrNMKY (A/IV)
571 30-44
KTP (D/IV)
  
WB (B/IV)
599 15-69
HyPo/B2 (C/IV)
13/14  
KTP (Voittaja 571)
801 32-54
HyPo/B2 (Voittaja 599)
15/16  
LrNMKY (Häviäjä 571)
760 65-40
WB (Häviäjä 599)

17-19

Joukkue O V H Korit P
Oulun NMKY (C/V) 2 20 99-69 4
PuHu/white (A/V) 2 11 68-60 2
Kauhajoen Karhu (B/V) 2 02 61-99 0

This page is also readable in: englanti