EHBT 2011 / A-pojat kilpa

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. JKS 2. Honka Akatemia 2 3. Kouvot 4. PuHu 5. WB/1 6. LrNMKY/A1 7. BC Nokia 8. Tarmo 09-10. Fokopo, LePy 11-12. ToPo/A2, Honka 2 13-14. Vilpas2, Pyrintö II 15-16. Korikobrat, LaNMKY/II 17-18. Oulun NMKY, Sykki 19-20. KaU, Kataja 21-22. RaiPS, Ura Basket/II 23-24. EBT/Black, LrNMKY/A2
Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A

Joukkue O V H Korit P
JKS 2 20 143-76 4
LaNMKY/II 2 11 83-90 2
Sykki 2 02 69-129 0

B

Joukkue O V H Korit P
PuHu 2 20 131-73 4
Fokopo 2 11 66-97 2
KaU 2 02 80-107 0

C

Joukkue O V H Korit P
Honka Akatemia 2 2 20 102-70 4
Vilpas2 2 11 83-77 2
Oulun NMKY 2 02 58-96 0

D

Joukkue O V H Korit P
Kouvot 2 20 134-51 4
LePy 2 11 74-106 2
Kataja 2 02 68-119 0

E

Joukkue O V H Korit P
WB/1 2 20 115-80 4
Pyrintö II 2 11 88-100 2
LrNMKY/A2 2 02 71-94 0

F

Joukkue O V H Korit P
LrNMKY/A1 2 20 117-63 4
ToPo/A2 2 11 83-103 2
RaiPS 2 02 68-102 0

G

Joukkue O V H Korit P
Tarmo 2 20 111-71 4
Korikobrat 2 11 97-74 2
EBT/Black 2 02 51-114 0

H

Joukkue O V H Korit P
BC Nokia 2 20 134-67 4
Honka 2 2 11 81-79 2
Ura Basket/II 2 02 50-119 0

1-8

1-8  
PuHu (B/I)
5953 68-41
Tarmo (G/I)
  
JKS (A/I)
5966 61-34
BC Nokia (H/I)
  
Kouvot (D/I)
6318 62-35
WB/1 (E/I)
  
Honka Akatemia 2 (C/I)
6321 40-37
LrNMKY/A1 (F/I)
1-4  
JKS (Voittaja 5966)
6622 62-45
Kouvot (Voittaja 6318)
  
PuHu (Voittaja 5953)
6871 51-54
Honka Akatemia 2 (Voittaja 6321)
5-8  
BC Nokia (Häviäjä 5966)
6635 46-54
WB/1 (Häviäjä 6318)
  
Tarmo (Häviäjä 5953)
6884 38-72
LrNMKY/A1 (Häviäjä 6321)
1/2  
JKS (Voittaja 6622)
9043 37-34
Honka Akatemia 2 (Voittaja 6871)
3/4  
Kouvot (Häviäjä 6622)
8688 55-45
PuHu (Häviäjä 6871)
5/6  
WB/1 (Voittaja 6635)
9056 38-36
LrNMKY/A1 (Voittaja 6884)
7/8  
BC Nokia (Häviäjä 6635)
8691 46-43
Tarmo (Häviäjä 6884)

9-16

9-16  
Korikobrat (G/II)
5267 55-69
Fokopo (B/II)
  
Pyrintö II (E/II)
5597 50-56
LePy (D/II)
  
ToPo/A2 (F/II)
5607 47-27
Vilpas2 (C/II)
  
Honka 2 (H/II)
5270 56-41
LaNMKY/II (A/II)
9-10/11-12  
Fokopo (Voittaja 5267)
7980 41-40
ToPo/A2 (Voittaja 5607)
  
Honka 2 (Voittaja 5270)
8303 27-31
LePy (Voittaja 5597)
13-14/15-16  
Korikobrat (Häviäjä 5267)
7249 44-50
Vilpas2 (Häviäjä 5607)
  
LaNMKY/II (Häviäjä 5270)
7621 45-67
Pyrintö II (Häviäjä 5597)

17-24

17-24  
KaU (B/III)
5526 59-15
EBT/Black (G/III)
  
Sykki (A/III)
5827 52-48
Ura Basket/II (H/III)
  
Kataja (D/III)
5898 69-26
LrNMKY/A2 (E/III)
  
Oulun NMKY (C/III)
6554 58-50
RaiPS (F/III)
17-18/19-20  
Sykki (Voittaja 5827)
7252 64-55
Kataja (Voittaja 5898)
  
KaU (Voittaja 5526)
7634 43-44
Oulun NMKY (Voittaja 6554)
21-22/23-24  
Ura Basket/II (Häviäjä 5827)
7993 35-20
LrNMKY/A2 (Häviäjä 5898)
  
EBT/Black (Häviäjä 5526)
8316 49-64
RaiPS (Häviäjä 6554)

This page is also readable in: englanti