Kenttä Sarja
Nro Sarja Lohko Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
15 Tytöt 2006 Fun B Pe 24.8. 16:30 Kilonpuiston koulu Honka TOPO 26-25
(12-15)
10 Pojat 2009 A Pe 24.8. 16:30 Lintumetsän koulu HNMKY/Black LePy 14-31
(8-13)
12 Pojat 2006 B Pe 24.8. 16:30 Mankkaan koulu Honka East HNMKY Bucks 54-45
(25-26)
14 Tytöt 2007 Fun A Pe 24.8. 16:30 Mattliden skola HNMKY EBT 10-50
(4-16)
17 Tytöt 2002/2003 kilpa A Pe 24.8. 16:30 Olarin koulu TOPO/02-03 TikS 29-47
(13-17)
11 Pojat 2009 Fun A Pe 24.8. 16:30 Päivänkehrän koulu LePy/Sininen Honka/3 61-11
(34-8)
13 Pojat 2010 A Pe 24.8. 16:30 Sepon koulu PUHU/Bulls LePy/White 44-7
(22-6)
16 Tytöt 2004 kutsu A Pe 24.8. 16:30 Tapiolan koulu BC Nokia SBBK (SE) 54-41
(29-18)
41 Tytöt 2004 Fun A Pe 24.8. 17:00 Espoonlahden koulu BC Kalev/Cramo (EE) Tapiolan Honka 82-24
(40-16)
1007 Pojat 2002/2003 Fun A Pe 24.8. 17:00 Espoonlahden urheiluhalli Honka 3 WB-PANTTERIT 0-20
31 Pojat 2000/2001 kilpa D Pe 24.8. 17:00 Esport Arena 1 Honka/A pojat kilpa Sykki 45-59
(19-32)
18 Pojat 2008 A Pe 24.8. 17:00 Esport Arena 6 (yläkerta) Honka/Mänty TOPO 34-33
(18-18)
35 Tytöt 2008 B Pe 24.8. 17:00 Esport Arena 7 (yläkerta) HNMKY/Pakila PUHU 10-49
(2-21)
19 Pojat 2007 B Pe 24.8. 17:00 Esport Center 1 Honka/Bulls Feeniks Basket/Minipojat 48-12
(20-10)
20 Pojat 2007 Fun B Pe 24.8. 17:00 Esport Center 2 TOPOLA/Pojat LePy 21-32
(10-16)
36 Tytöt 2008 Fun B Pe 24.8. 17:00 Esport Center 4 TikS Honka/Green 55-24
(30-14)
34 Tytöt 2009 A Pe 24.8. 17:00 Finno skola HNMKY/Pakila EBT 38-31
(21-13)
30 Pojat 2003 kutsu B Pe 24.8. 17:00 Honkahalli 3 SBBK (SE) Honka 1 62-51
(31-28)
32 Pojat 2000/2001 kilpa A Pe 24.8. 17:00 Kaitaan koulu Lahti Basketball Juniorit WB-PANTTERIT 63-56
(32-25)
23 Pojat 2005 kilpa A Pe 24.8. 17:00 Karakallion koulu Alvik Basket (SE) HNMKY 47-32
(25-10)
21 Pojat 2006 Fun A Pe 24.8. 17:00 Kasavuoren koulu 1 Honka South TOPO 36-65
(13-37)
22 Pojat 2006 Fun D Pe 24.8. 17:00 Kasavuoren koulu 2 WB-PANTTERIT HNMKY Red 30-37
(8-18)
38 Tytöt 2006 D Pe 24.8. 17:00 Kuitinmäen koulu Honka Green Feeniks Basket/tytöt06 31-47
(24-22)
39 Tytöt 2005 kutsu B Pe 24.8. 17:00 Lauttasaaren yhteiskoulu TOPOLA Honka 27-64
(16-30)
28 Pojat 2002/2003 kilpa A Pe 24.8. 17:00 Mainingin koulu Feeniks Basket Lahti Basketball Juniorit 72-51
(42-30)
37 Tytöt 2007 B Pe 24.8. 17:00 Martinkallion koulu Audentese SK (EE) EBT 14-45
(10-26)
33 Pojat 2000/2001 kutsu A Pe 24.8. 17:00 Metro Areena Honka HNMKY 57-56
(28-39)
24 Pojat 2005 kutsu A Pe 24.8. 17:00 Otahalli 1 HNMKY MASU 53-58
(25-32)
27 Pojat 2004 kutsu A Pe 24.8. 17:00 Otahalli 2 MuKi/2004 EBT/P04 White 30-58
(17-33)
25 Pojat 2004 kilpa A Pe 24.8. 17:00 Otahalli 3 PUHU Honka White 40-61
(23-30)
26 Pojat 2004 Fun C Pe 24.8. 17:00 Pohjois-Tapiolan koulu EBT/P04 Black KLANMKY 25-39
(10-19)
40 Tytöt 2004 kilpa A Pe 24.8. 17:00 Tiistilän koulu Spånga Basket (SE) LePy 27-66
(17-33)
42 Tytöt 2009 Fun B Pe 24.8. 17:15 Storängen Rehtorinkuja HNMKY/09/10 TOPO/White 29-8
(11-8)
53 Tytöt 2002/2003 Fun C Pe 24.8. 17:30 Esport Arena 4 EBT/ Red Audentese SK (EE) 20-40
(6-17)
47 Pojat 2000/2001 Fun A Pe 24.8. 17:30 Esport Arena 5 LePy Go Time Athletics 63-64
(31-35)
46 Pojat 2002 kutsu A Pe 24.8. 17:30 Honkahalli Tallink HNMKY Sykki 66-61
(29-23)
50 Tytöt 2006 Fun B Pe 24.8. 17:30 Kilonpuiston koulu VILPAS PUHU 31-46
(16-20)
43 Pojat 2009 B Pe 24.8. 17:30 Lintumetsän koulu Honka/2 MASU 32-12
(18-4)
45 Pojat 2006 A Pe 24.8. 17:30 Mankkaan koulu EBT Black MuKi/06 16-57
(12-31)
49 Tytöt 2007 Fun A Pe 24.8. 17:30 Mattliden skola TikS Beat Basket 38-34
(16-18)
52 Tytöt 2002/2003 kilpa B Pe 24.8. 17:30 Olarin koulu Ringside White EBT White 44-29
(27-18)
44 Pojat 2009 Fun B Pe 24.8. 17:30 Päivänkehrän koulu KLANMKY/09 Yellow Honka/2010 22-12
(12-6)
48 Pojat 2010 D Pe 24.8. 17:30 Sepon koulu TOPO TOPOLA/LIILA 13-58
(8-21)
51 Tytöt 2005 Fun C Pe 24.8. 17:30 Taavinkylän koulu Tapiolan Honka Pyrintö 46-21
(21-10)
54 Tytöt 2004 kutsu B Pe 24.8. 17:35 Tapiolan koulu Pyrintö EBT 44-53
(26-25)
71 Tytöt 2000/2001 kilpa A Pe 24.8. 18:00 Esport Arena 2 Feeniks Basket RaLu 49-39
(23-17)
55 Pojat 2008 B Pe 24.8. 18:00 Esport Arena 6 (yläkerta) HNMKY/Pakila White Honka/Petäjä 25-24
(16-10)
65 Tytöt 2008 A Pe 24.8. 18:00 Esport Arena 7 (yläkerta) HNMKY Pyrintö 14-52
(6-29)
56 Pojat 2007 A Pe 24.8. 18:00 Esport Center 1 KTP BC Nokia/07 34-25
(22-15)
57 Pojat 2007 Fun C Pe 24.8. 18:00 Esport Center 2 HNMKY/stadi Honka/Green 25-37
(7-23)
66 Tytöt 2008 Fun A Pe 24.8. 18:00 Esport Center 4 PUHU Kouvot/08 black 18-48
(8-18)
69 Tytöt 2005 kilpa A Pe 24.8. 18:00 Gymnasiet Grankulla samskola SBG 05 LePy/T05 57-53
(32-30)
64 Pojat 2003 kutsu A Pe 24.8. 18:00 Honkahalli 3 Sykki Pyrintö 41-67
(27-28)
70 Tytöt 2003 kutsu C Pe 24.8. 18:00 Honkahalli Pihlajalinna BMS Herlev (DK) Pyrintö 69-33
(34-8)
58 Pojat 2005 kilpa A Pe 24.8. 18:00 Karakallion koulu LePy VILPAS 30-41
(19-16)
68 Tytöt 2006 C Pe 24.8. 18:00 Kuitinmäen koulu Pälkäneen Luja-Lukko EBT/White 12-69
(2-33)
67 Tytöt 2007 A Pe 24.8. 18:00 Martinkallion koulu Pyrintö/Red PeKa 51-12
(30-8)
72 Tytöt 2000/2001 kutsu A Pe 24.8. 18:00 Opinmäen koulukeskus Catz/A-tytöt Ringside 35-40
(17-21)
60 Pojat 2005 kutsu B Pe 24.8. 18:00 Otahalli 1 PuHu Juniorit Honka 27-61
(20-29)
63 Pojat 2004 kutsu B Pe 24.8. 18:00 Otahalli 2 Honka WB-PANTTERIT 51-56
(25-21)
61 Pojat 2004 kilpa B Pe 24.8. 18:00 Otahalli 3 Pälkäneen Luja-Lukko/RaLu BC Nokia 37-78
(18-35)
59 Pojat 2005 Fun A Pe 24.8. 18:00 Otahalli 4 EBT/Black Pyrintö red 50-26
(19-10)
62 Pojat 2004 Fun B Pe 24.8. 18:00 Pohjois-Tapiolan koulu Ura Basket Honka Green 43-26
(15-11)
82 Tytöt 2004 Fun A Pe 24.8. 18:10 Espoonlahden koulu TOPO/04 Pyrintö 51-34
(35-18)
83 Tytöt 2002 kutsu A Pe 24.8. 18:10 Espoonlahden urheiluhalli Ringside Blue Pyrintö 76-25
(39-14)
76 Pojat 2000/2001 kilpa D Pe 24.8. 18:10 Esport Arena 1 HNMKY RaPy 53-48
(30-22)
79 Tytöt 2009 C Pe 24.8. 18:10 Finno skola Honka Pyrintö 42-26
(16-17)
77 Pojat 2000/2001 kilpa A Pe 24.8. 18:10 Kaitaan koulu BC Luleå (SE) Raiders 1 70-46
(33-28)
73 Pojat 2006 Fun A Pe 24.8. 18:10 Kasavuoren koulu 1 KLANMKY HNMKY White 29-55
(12-28)
74 Pojat 2006 Fun D Pe 24.8. 18:10 Kasavuoren koulu 2 Kouvot/Kontio Seals 26-35
(13-17)
80 Tytöt 2005 kutsu A Pe 24.8. 18:10 Lauttasaaren yhteiskoulu Audentese SK (EE) Pyrintö 62-36
(30-20)
75 Pojat 2002/2003 kilpa B Pe 24.8. 18:10 Mainingin koulu HONSU/U17 Ura Basket 03/04 56-64
(20-27)
78 Pojat 2000/2001 kutsu A Pe 24.8. 18:10 Metro Areena HELSINKI ROCKS Kouvot 80-25
81 Tytöt 2004 kilpa B Pe 24.8. 18:10 Tiistilän koulu Skuru Basket (SE) Honka/04-05 39-41
(21-20)
84 Tytöt 2009 Fun C Pe 24.8. 18:20 Storängen Rehtorinkuja Kouvot/09 PUHU 30-34
(22-12)
90 Tytöt 2006 Fun C Pe 24.8. 18:30 Kilonpuiston koulu Kouvot LePy 8-61
(6-31)
85 Pojat 2009 D Pe 24.8. 18:30 Lintumetsän koulu TOPO KLANMKY/ 09 Lila 0-42
(0-25)
87 Pojat 2006 A Pe 24.8. 18:30 Mankkaan koulu BC Nokia HNMKY Spurs 13-49
(7-31)
89 Tytöt 2007 Fun C Pe 24.8. 18:30 Mattliden skola Honka/Liinut TOPOLA 12-41
(8-18)
92 Tytöt 2002/2003 kilpa A Pe 24.8. 18:30 Olarin koulu Äänekosken Huima Catz 24-34
(8-14)
86 Pojat 2009 Fun A Pe 24.8. 18:30 Päivänkehrän koulu EBT Beat Basket 24-16
(8-8)
88 Pojat 2010 B Pe 24.8. 18:30 Sepon koulu Honka/Valkoinen PUHU/Celtics 21-36
(8-16)
91 Tytöt 2005 Fun A Pe 24.8. 18:30 Taavinkylän koulu HyPo/White Ura Basket 18-55
(7-19)
96 Tytöt 2002/2003 Fun B Pe 24.8. 18:40 Esport Arena 4 TikS VILPAS 16-50
(4-26)
94 Pojat 2000/2001 Fun A Pe 24.8. 18:40 Esport Arena 5 Oulun NMKY Lieto-Koris 59-41
(24-16)
93 Pojat 2002 kutsu A Pe 24.8. 18:40 Honkahalli Tallink Ura Basket/MU17, kutsu HyPo 69-58
(33-17)
95 Tytöt 2004 kutsu A Pe 24.8. 18:40 Tapiolan koulu Spånga Basket (SE) PeKa 44-39
(21-9)
97 Pojat 2008 A Pe 24.8. 19:00 Esport Arena 6 (yläkerta) MASU/08 Beat Basket 49-24
(31-10)
107 Tytöt 2008 B Pe 24.8. 19:00 Esport Arena 7 (yläkerta) Riga 3.BJSS (LV) Feeniks Basket 43-7
(22-4)
98 Pojat 2007 C Pe 24.8. 19:00 Esport Center 1 Honka/Knicks KarhuBasket 39-26
(27-17)
99 Pojat 2007 Fun A Pe 24.8. 19:00 Esport Center 2 EBT/White Oulun NMKY 25-26
(16-11)
108 Tytöt 2008 Fun C Pe 24.8. 19:00 Esport Center 4 PeKa08 Blue HNMKY 14-24
(6-10)
106 Pojat 2003 kutsu B Pe 24.8. 19:00 Honkahalli 3 Kori-80 BC Nokia 49-47
(32-22)
100 Pojat 2005 kilpa B Pe 24.8. 19:00 Karakallion koulu KLANMKY PuHu Juniorit 63-24
(27-13)
110 Tytöt 2006 B Pe 24.8. 19:00 Kuitinmäen koulu Honka White PeKa 41-21
(19-13)
109 Tytöt 2007 C Pe 24.8. 19:00 Martinkallion koulu RaPy/keltainen Honka/Iinekset 20-23
(8-9)
102 Pojat 2005 kutsu A Pe 24.8. 19:00 Otahalli 1 Kouvot EBT/P05 37-69
(18-35)
105 Pojat 2004 kutsu A Pe 24.8. 19:00 Otahalli 2 Pyrintö Kouvot 49-35
(21-18)
103 Pojat 2004 kilpa A Pe 24.8. 19:00 Otahalli 3 KTP LoKoKoArska 58-42
(30-22)
101 Pojat 2005 Fun B Pe 24.8. 19:00 Otahalli 4 Honka 06 West BC Nokia 28-47
(41-24)
104 Pojat 2004 Fun A Pe 24.8. 19:00 Pohjois-Tapiolan koulu TOPO/C-pojat Beat Basket 12-63
(8-36)
112 Tytöt 2000/2001 kilpa B Pe 24.8. 19:10 Esport Arena 2 PeKa Jyväskylä Basketball Academy 54-40
(28-18)
111 Tytöt 2003 kutsu B Pe 24.8. 19:10 Honkahalli Pihlajalinna Riga 3.BJSS (LV) Kouvot 25-39
(10-22)
113 Tytöt 2005 kilpa A Pe 24.8. 19:15 Gymnasiet Grankulla samskola Jymy/05-06 Beat Basket 53-27
(27-9)
114 Tytöt 2000/2001 kutsu B Pe 24.8. 19:15 Opinmäen koulukeskus Honka Pyrintö 56-44
(39-13)
124 Tytöt 2004 Fun B Pe 24.8. 19:20 Espoonlahden koulu EBT/Black TURI 23-61
(8-30)
125 Tytöt 2002 kutsu A Pe 24.8. 19:20 Espoonlahden urheiluhalli RaLu Helmi Basket 65-17
(37-9)
118 Pojat 2000/2001 kilpa B Pe 24.8. 19:20 Esport Arena 1 Rekolan Urheilijat PUHU/U19 53-44
(23-24)
121 Tytöt 2009 B Pe 24.8. 19:20 Finno skola Feeniks Basket TOPO/Blue 12-14
(4-6)
119 Pojat 2000/2001 kilpa C Pe 24.8. 19:20 Kaitaan koulu Westside Go Time Athletics 49-41
(27-13)
115 Pojat 2006 Fun B Pe 24.8. 19:20 Kasavuoren koulu 1 Turun NMKY -06 KlaNMKY P06-07 Rajamäki 81-7
(49-2)
116 Pojat 2006 Fun C Pe 24.8. 19:20 Kasavuoren koulu 2 PUHU EBT White 18-46
(5-21)
122 Tytöt 2005 kutsu B Pe 24.8. 19:20 Lauttasaaren yhteiskoulu Feeniks Basket Helmi Basket 74-38
(39-12)
117 Pojat 2002/2003 kilpa D Pe 24.8. 19:20 Mainingin koulu KarhuBasket BC Luleå (SE) 82-78 ja
(72-72, 35-36)
120 Pojat 2000/2001 kutsu B Pe 24.8. 19:20 Metro Areena Pyrintö HONSU 57-51
(30-23)
123 Tytöt 2004 kilpa A Pe 24.8. 19:20 Tiistilän koulu Jymy/SBG TikS/-04 44-29
(23-16)
126 Tytöt 2009 Fun A Pe 24.8. 19:25 Storängen Rehtorinkuja EBT Kori-80 0-52
(0-28)
132 Tytöt 2006 Fun A Pe 24.8. 19:30 Kilonpuiston koulu BC Kalev/Cramo (EE) Kori-80 44-10
(28-6)
127 Pojat 2009 C Pe 24.8. 19:30 Lintumetsän koulu Honka/1 HNMKY/Pakila 18-40
(8-15)
129 Pojat 2006 B Pe 24.8. 19:30 Mankkaan koulu Lahti Basketball Juniorit RaPy 23-44
(15-18)
131 Tytöt 2007 Fun B Pe 24.8. 19:30 Mattliden skola Pyrintö/White TOPO 31-12
(21-2)
134 Tytöt 2002/2003 kilpa B Pe 24.8. 19:30 Olarin koulu Jyväskylä Basketball Academy WB-PANTTERIT 48-53
(33-20)
128 Pojat 2009 Fun B Pe 24.8. 19:30 Päivänkehrän koulu TOPOLA/P09 HNMKY/Pakila 26-18
(16-6)
130 Pojat 2010 C Pe 24.8. 19:30 Sepon koulu LePy/Orange TOPOLA/KELTAINEN 28-27
(14-12)
133 Tytöt 2005 Fun D Pe 24.8. 19:30 Taavinkylän koulu Oulun NMKY PUHU 11-44
(3-14)
135 Tytöt 2004 kutsu B Pe 24.8. 19:45 Tapiolan koulu Riga 3.BJSS (LV) AIK Basket 53-19
(30-7)
138 Tytöt 2002/2003 Fun A Pe 24.8. 19:50 Esport Arena 4 TOPO/fun Honka/green 30-45
(15-26)
137 Pojat 2000/2001 Fun B Pe 24.8. 19:50 Esport Arena 5 Lahti Basketball Juniorit Ura Basket/A-pojat, fun 53-62
(29-31)
136 Pojat 2002 kutsu B Pe 24.8. 19:50 Honkahalli Tallink Honka MuKi 52-55
(29-27)
139 Pojat 2008 B Pe 24.8. 20:00 Esport Arena 6 (yläkerta) Ura Basket EBT 28-32
(9-19)
149 Tytöt 2008 A Pe 24.8. 20:00 Esport Arena 7 (yläkerta) TOPOLA PeKa08 White 30-18
(22-8)
140 Pojat 2007 D Pe 24.8. 20:00 Esport Center 1 RaPy EBT 20-19
(10-6)
141 Pojat 2007 Fun D Pe 24.8. 20:00 Esport Center 2 Honka/White KTP 7-43
(2-23)
150 Tytöt 2008 Fun D Pe 24.8. 20:00 Esport Center 4 EBT/Black Pyrintö 20-35
(9-7)
148 Pojat 2003 kutsu A Pe 24.8. 20:00 Honkahalli 3 KTP KORIHAIT/P03 67-50
(29-28)
142 Pojat 2005 kilpa B Pe 24.8. 20:00 Karakallion koulu Sykki Feeniks Basket 90-26
(43-13)
152 Tytöt 2006 A Pe 24.8. 20:00 Kuitinmäen koulu Pyrintö EBT/Black 44-9
(26-4)
151 Tytöt 2007 D Pe 24.8. 20:00 Martinkallion koulu Honka/Minnit Feeniks Basket/tytöt07 14-36
(8-18)
145 Pojat 2005 kutsu B Pe 24.8. 20:00 Otahalli 1 Ura Basket Alvik Basket (SE) 28-57
(15-26)
147 Pojat 2004 kutsu B Pe 24.8. 20:00 Otahalli 2 KarhuBasket TUNMKY 35-40
(18-8)
146 Pojat 2004 kilpa B Pe 24.8. 20:00 Otahalli 3 Lahti Basketball Juniorit Oulun NMKY 62-25
(31-13)
144 Pojat 2005 Fun C Pe 24.8. 20:00 Otahalli 4 Honka 05 Kouvot/05 20-70
(7-39)
143 Pojat 2005 kilpa C Pe 24.8. 20:00 Pohjois-Tapiolan koulu Honka White Lahti Basketball Juniorit 55-36
(26-21)
154 Tytöt 2000/2001 kilpa C Pe 24.8. 20:20 Esport Arena 2 VILPAS Oulun NMKY 44-29
(34-15)
153 Tytöt 2003 kutsu A Pe 24.8. 20:20 Honkahalli Pihlajalinna Feeniks Basket BC Nokia 46-39
(22-22)
167 Tytöt 2004 Fun B Pe 24.8. 20:30 Espoonlahden koulu Kouvot/04 RaPy 52-23
(31-10)
1008 Pojat 2002/2003 Fun A Pe 24.8. 20:30 Espoonlahden urheiluhalli Oulun NMKY Sykki 64-28
(34-21)
160 Pojat 2000/2001 kilpa B Pe 24.8. 20:30 Esport Arena 1 Kataja a-pojat Ura Basket/A-pojat, kilpa 49-60
(27-36)
161 Pojat 2000/2001 kilpa C Pe 24.8. 20:30 Kaitaan koulu LoKoKo Pyrintö 69-34
(32-18)
156 Pojat 2006 Fun B Pe 24.8. 20:30 Kasavuoren koulu 1 TOPO Blue HNMKY Black 57-22
(28-8)
157 Pojat 2006 Fun C Pe 24.8. 20:30 Kasavuoren koulu 2 KU-68 HNMKY Blue 26-32
(18-13)
164 Tytöt 2006 Fun A Pe 24.8. 20:30 Kilonpuiston koulu EBT/Red Sykki 50-4
(32-4)
166 Tytöt 2005 kutsu A Pe 24.8. 20:30 Lauttasaaren yhteiskoulu EBT HNMKY 44-53
(26-25)
158 Pojat 2002/2003 kilpa C Pe 24.8. 20:30 Mainingin koulu Kataja RoNMKY 61-44
(29-12)
155 Pojat 2006 A Pe 24.8. 20:30 Mankkaan koulu PUHU MuKi/06 27-57
(11-29)
163 Tytöt 2007 Fun B Pe 24.8. 20:30 Mattliden skola Kori-80/Blue HyPo/T07 vihreä 44-25
(20-6)
162 Pojat 2000/2001 kutsu B Pe 24.8. 20:30 Metro Areena MuKi KTP 71-33
(34-21)
168 Tytöt 2002/2003 kilpa A Pe 24.8. 20:30 Olarin koulu RoNMKY TikS 63-32
(19-15)
165 Tytöt 2005 Fun B Pe 24.8. 20:30 Taavinkylän koulu LePy/T05 TURI 10-73
(6-37)
169 Tytöt 2004 kutsu A Pe 24.8. 20:50 Tapiolan koulu Honka SBBK (SE) 62-33
(36-20)
177 Pojat 2003 kutsu A Pe 24.8. 21:00 Honkahalli 3 YMCA Heinola/Lahti Basketball/03 Pyrintö 52-54
(20-33)
176 Pojat 2003 kutsu B Pe 24.8. 21:00 Honkahalli Tallink VILPAS/03/04 Honka 1 53-43
(25-21)
170 Pojat 2005 kilpa D Pe 24.8. 21:00 Karakallion koulu Honka Green WB-PANTTERIT 40-42 ja
(36-36, 17-20)
172 Pojat 2005 kutsu B Pe 24.8. 21:00 Otahalli 1 HONSU Honka 66-41
(33-14)
174 Pojat 2004 kilpa A Pe 24.8. 21:00 Otahalli 2 HONSU Honka White 45-22
(22-11)
175 Pojat 2004 kilpa B Pe 24.8. 21:00 Otahalli 3 Äänekosken Huima BC Nokia 60-39
(27-10)
173 Pojat 2005 kutsu A Pe 24.8. 21:00 Otahalli 4 Pyrintö/05-06 MASU 53-52
(22-13)
171 Pojat 2005 Fun D Pe 24.8. 21:00 Pohjois-Tapiolan koulu Lahti Basketball Juniorit Oulun NMKY 36-31
(17-9)
189 Pojat 2000/2001 Fun A La 25.8. 08:30 Esport Arena 5 Go Time Athletics Oulun NMKY 32-89
(8-50)
180 Pojat 2007 B La 25.8. 08:30 Esport Center 1 HNMKY/stadi Honka/Bulls 13-46
(8-25)
181 Pojat 2007 Fun B La 25.8. 08:30 Esport Center 2 HyPo TOPOLA/Pojat 46-13
(18-4)
191 Tytöt 2008 Fun B La 25.8. 08:30 Esport Center 4 Honka/Green Kouvot/08 white 22-36
(12-14)
188 Pojat 2002 kutsu A La 25.8. 08:30 Honkahalli Tallink Sykki Ura Basket/MU17, kutsu 63-59
(33-28)
183 Pojat 2005 kilpa A La 25.8. 08:30 Karakallion koulu HNMKY LePy 35-51
(12-37)
195 Tytöt 2006 Fun C La 25.8. 08:30 Kilonpuiston koulu LePy Honka/T07 29-36
(10-16)
194 Tytöt 2006 D La 25.8. 08:30 Kuitinmäen koulu Sykki Honka Green 8-40
(6-32)
200 Tytöt 2010 A La 25.8. 08:30 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) Honka/Leijonat TOPOLA 42-28
(18-18)
197 Tytöt 2005 kutsu B La 25.8. 08:30 Lauttasaaren yhteiskoulu WB-PANTTERIT Honka 29-61
(9-29)
186 Pojat 2002/2003 kilpa A La 25.8. 08:30 Mainingin koulu Lahti Basketball Juniorit MuKi 62-49
(31-21)
182 Pojat 2006 A La 25.8. 08:30 Mankkaan koulu HNMKY Spurs EBT Black 50-29
(28-9)
192 Tytöt 2007 B La 25.8. 08:30 Martinkallion koulu EBT HNMKY White 39-21
(21-13)
193 Tytöt 2007 Fun C La 25.8. 08:30 Mattliden skola Kori-80/WHITE Honka/Liinut 9-29
(2-15)
199 Tytöt 2002/2003 kilpa B La 25.8. 08:30 Olarin koulu Ringside White WB-PANTTERIT 59-54 ja
(51-51, 27-27)
184 Pojat 2005 Fun B La 25.8. 08:30 Otahalli 4 Beat Basket Honka 06 West 70-25
(28-10)
185 Pojat 2004 Fun B La 25.8. 08:30 Pohjois-Tapiolan koulu Honka Green WB-PANTTERIT 33-43
(18-17)
178 Pojat 2009 Fun B La 25.8. 08:30 Päivänkehrän koulu Honka/2010 Honka/4 34-18
(22-8)
190 Pojat 2010 A La 25.8. 08:30 Sepon koulu EBT PUHU/Bulls 19-24
(9-12)
196 Tytöt 2005 Fun C La 25.8. 08:30 Taavinkylän koulu TOPOLA/T05 Tapiolan Honka 22-42
(16-20)
198 Tytöt 2004 kutsu A La 25.8. 08:30 Tapiolan koulu PeKa BC Nokia 42-41
(28-26)
201 Pojat 2005 kutsu A La 25.8. 08:50 Otahalli 1 EBT/P05 HNMKY 35-32
(17-17)
215 Tytöt 2004 Fun A La 25.8. 09:00 Espoonlahden koulu Pyrintö BC Kalev/Cramo (EE) 26-59
(14-24)
207 Pojat 2000/2001 kilpa D La 25.8. 09:00 Esport Arena 1 Sykki HNMKY 60-49
(35-27)
218 Tytöt 2000/2001 kilpa B La 25.8. 09:00 Esport Arena 2 TOPOLA/AT PeKa 39-56
(23-37)
216 Tytöt 2002/2003 Fun C La 25.8. 09:00 Esport Arena 4 PuHu White EBT/ Red 24-45
(14-23)
212 Tytöt 2008 B La 25.8. 09:00 Esport Arena 7 (yläkerta) Honka/White PUHU 34-38
(18-16)
210 Tytöt 2009 C La 25.8. 09:00 Finno skola Beat Basket Honka 20-14
(6-4)
213 Tytöt 2005 kilpa A La 25.8. 09:00 Gymnasiet Grankulla samskola LePy/T05 KLANMKY 56-34
(31-13)
217 Tytöt 2003 kutsu C La 25.8. 09:00 Honkahalli Pihlajalinna Pyrintö Jymy 32-74
(18-35)
208 Pojat 2000/2001 kilpa A La 25.8. 09:00 Kaitaan koulu Raiders 1 Lahti Basketball Juniorit 36-40
(20-19)
203 Pojat 2006 Fun A La 25.8. 09:00 Kasavuoren koulu 1 HNMKY White Honka South 62-24
(34-14)
204 Pojat 2006 Fun D La 25.8. 09:00 Kasavuoren koulu 2 Seals WB-PANTTERIT 58-33
(29-20)
202 Pojat 2009 A La 25.8. 09:00 Lintumetsän koulu Ura Basket HNMKY/Black 36-22
(22-14)
219 Tytöt 2011/2012 A La 25.8. 09:00 Mankkaanpuron koulu EBT TOPOLA 16-8
(0-0)
209 Pojat 2011/2012 A La 25.8. 09:00 Matinlahden koulu Honka/WhiteSnakes Honka/BlackBears 20-12
(7-4)
206 Pojat 2004 kutsu A La 25.8. 09:00 Otahalli 2 EBT/P04 White Pyrintö 54-37
(22-19)
205 Pojat 2004 kilpa A La 25.8. 09:00 Otahalli 3 LoKoKoArska PUHU 55-24
(31-11)
211 Tytöt 2009 Fun C La 25.8. 09:00 Storängen Rehtorinkuja PUHU TikS 26-14
(16-8)
214 Tytöt 2004 kilpa A La 25.8. 09:00 Tiistilän koulu TikS/-04 Spånga Basket (SE) 41-47
(18-21)
222 Pojat 2007 A La 25.8. 09:30 Esport Center 1 Tarmo KTP 19-49
(9-28)
223 Pojat 2007 Fun A La 25.8. 09:30 Esport Center 2 TOPO EBT/White 23-17
(11-6)
226 Tytöt 2008 Fun A La 25.8. 09:30 Esport Center 4 Beat Basket PUHU 29-12
(16-6)
224 Pojat 2003 kutsu B La 25.8. 09:30 Honkahalli 3 BC Nokia SBBK (SE) 45-42
(23-24)
227 Tytöt 2006 C La 25.8. 09:30 Kuitinmäen koulu EBT/White TOPO 45-23
(22-16)
230 Tytöt 2010 A La 25.8. 09:30 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) Honka/Pantterit TikS/2010 38-6
(22-4)
228 Tytöt 2002/2003 kilpa A La 25.8. 09:30 Olarin koulu Catz TOPO/02-03 55-49 ja
(47-47, 18-18)
229 Tytöt 2000/2001 kutsu A La 25.8. 09:30 Opinmäen koulukeskus Ringside EBT 74-36
(40-17)
220 Pojat 2009 Fun A La 25.8. 09:30 Päivänkehrän koulu Honka/3 Pyrintö/White 12-44
(8-18)
225 Pojat 2010 D La 25.8. 09:30 Sepon koulu Honka/Vihreä TOPO 49-9
(24-4)
231 Pojat 2005 kilpa A La 25.8. 09:35 Karakallion koulu VILPAS Alvik Basket (SE) 45-30
(18-10)
237 Tytöt 2006 Fun B La 25.8. 09:35 Kilonpuiston koulu PUHU Honka 36-14
(19-9)
239 Tytöt 2005 kutsu A La 25.8. 09:35 Lauttasaaren yhteiskoulu HyPo HNMKY 35-36
(16-12)
234 Pojat 2002/2003 kilpa B La 25.8. 09:35 Mainingin koulu Ura Basket 03/04 PUHU 64-17
(26-10)
235 Tytöt 2007 A La 25.8. 09:35 Martinkallion koulu PeKa HNMKY Black 32-27
(17-15)
236 Tytöt 2007 Fun A La 25.8. 09:35 Mattliden skola Beat Basket HNMKY 32-11
(12-7)
232 Pojat 2005 Fun A La 25.8. 09:35 Otahalli 4 HyPo EBT/Black 18-50
(10-24)
233 Pojat 2004 Fun C La 25.8. 09:35 Pohjois-Tapiolan koulu KLANMKY Kalajoki NS 76-26
(43-16)
238 Tytöt 2005 Fun D La 25.8. 09:35 Taavinkylän koulu PUHU HyPo 38-8
(24-2)
243 Pojat 2000/2001 Fun A La 25.8. 09:40 Esport Arena 5 Lieto-Koris LePy 62-34
(34-19)
242 Pojat 2002 kutsu A La 25.8. 09:40 Honkahalli Tallink HyPo HNMKY 44-51
(25-16)
240 Pojat 2006 A La 25.8. 09:40 Mankkaan koulu PUHU BC Nokia 26-37
(13-25)
244 Tytöt 2004 kutsu B La 25.8. 09:40 Tapiolan koulu EBT Riga 3.BJSS (LV) 48-27
(22-12)
245 Tytöt 2011/2012 A La 25.8. 09:50 Mankkaanpuron koulu Honka/Lentävät Banaanit HNMKY 14-8
(0-0)
255 Tytöt 2000/2001 kilpa C La 25.8. 10:00 Esport Arena 2 TikS VILPAS 49-34
(27-14)
254 Tytöt 2002/2003 Fun B La 25.8. 10:00 Esport Arena 4 PuHu Red TikS 72-12
(40-9)
247 Pojat 2008 A La 25.8. 10:00 Esport Arena 6 (yläkerta) Beat Basket Honka/Mänty 4-87
(4-87)
253 Tytöt 2008 A La 25.8. 10:00 Esport Arena 7 (yläkerta) EBT/White Pyrintö 27-39
(12-22)
251 Tytöt 2009 B La 25.8. 10:00 Finno skola TOPO/Blue TikS 18-23
(4-11)
246 Pojat 2009 B La 25.8. 10:00 Lintumetsän koulu BC Nokia Honka/2 66-12
(37-2)
250 Pojat 2011/2012 A La 25.8. 10:00 Matinlahden koulu Honka/GreenFrogs TOPO Keltainen 0-32
(0-14)
248 Pojat 2005 kutsu B La 25.8. 10:00 Otahalli 1 Alvik Basket (SE) PuHu Juniorit 71-20
(31-11)
252 Tytöt 2009 Fun B La 25.8. 10:00 Storängen Rehtorinkuja TOPO/White Honka 8-26
(4-8)
263 Tytöt 2004 Fun B La 25.8. 10:10 Espoonlahden koulu RaPy TURI 29-48
(16-21)
260 Pojat 2000/2001 kilpa D La 25.8. 10:10 Esport Arena 1 RaPy Honka/A pojat kilpa 64-32
(27-23)
264 Tytöt 2003 kutsu B La 25.8. 10:10 Honkahalli Pihlajalinna Kouvot Helmi Basket 32-50
(14-24)
261 Pojat 2000/2001 kilpa A La 25.8. 10:10 Kaitaan koulu WB-PANTTERIT BC Luleå (SE) 33-63
(22-30)
256 Pojat 2006 Fun A La 25.8. 10:10 Kasavuoren koulu 1 TOPO KLANMKY 78-31
(40-16)
257 Pojat 2006 Fun D La 25.8. 10:10 Kasavuoren koulu 2 HNMKY Red Kouvot/Kontio 39-42
(14-24)
259 Pojat 2004 kutsu B La 25.8. 10:10 Otahalli 2 Honka TUNMKY 75-39
(35-19)
258 Pojat 2004 kilpa B La 25.8. 10:10 Otahalli 3 Oulun NMKY Pälkäneen Luja-Lukko/RaLu 48-31
(17-19)
262 Tytöt 2004 kilpa A La 25.8. 10:10 Tiistilän koulu LePy Jymy/SBG 32-54
(17-26)
265 Tytöt 2005 kilpa A La 25.8. 10:15 Gymnasiet Grankulla samskola Beat Basket SBG 05 14-65
(2-31)
267 Pojat 2007 C La 25.8. 10:30 Esport Center 1 HNMKY/Malmi Honka/Knicks 23-40
(8-20)
268 Pojat 2007 Fun D La 25.8. 10:30 Esport Center 2 Sykki Honka/White 24-43
(10-28)
1018 Pojat 2008 Fun A La 25.8. 10:30 Esport Center 3 HNMKY/Pakila Black TOPO 14-44
(4-22)
270 Tytöt 2008 Fun C La 25.8. 10:30 Esport Center 4 HNMKY ToPo 10-31
(4-19)
271 Tytöt 2006 B La 25.8. 10:30 Kuitinmäen koulu TikS Honka White 28-41
(8-24)
273 Tytöt 2010 B La 25.8. 10:30 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) EBT/White HNMKY/ Pakila 19-12
(14-6)
272 Tytöt 2002/2003 kilpa A La 25.8. 10:30 Olarin koulu RoNMKY Äänekosken Huima 51-40
(26-23)
266 Pojat 2009 Fun B La 25.8. 10:30 Päivänkehrän koulu KLANMKY/09 Yellow TOPOLA/P09 20-16
(11-8)
269 Pojat 2010 B La 25.8. 10:30 Sepon koulu HNMKY/ Pakila Honka/Valkoinen 27-23
(14-11)
278 Pojat 2003 kutsu A La 25.8. 10:40 Honkahalli 3 KORIHAIT/P03 Sykki 61-55
(29-31)
274 Pojat 2005 kilpa B La 25.8. 10:40 Karakallion koulu Feeniks Basket KLANMKY 22-63
(12-29)
281 Tytöt 2006 Fun B La 25.8. 10:40 Kilonpuiston koulu TOPO VILPAS 26-23
(20-8)
283 Tytöt 2005 kutsu B La 25.8. 10:40 Lauttasaaren yhteiskoulu Helmi Basket TOPOLA 24-34
(10-17)
277 Pojat 2002/2003 kilpa C La 25.8. 10:40 Mainingin koulu Westside Kataja 34-42
(19-25)
284 Tytöt 2011/2012 A La 25.8. 10:40 Mankkaanpuron koulu HNMKY EBT 10-32
(2-16)
279 Tytöt 2007 C La 25.8. 10:40 Martinkallion koulu PUHU RaPy/keltainen 50-26
(24-12)
280 Tytöt 2007 Fun A La 25.8. 10:40 Mattliden skola EBT TikS 16-26
(7-16)
275 Pojat 2005 Fun D La 25.8. 10:40 Otahalli 4 WB-PANTTERIT Lahti Basketball Juniorit 31-41
(27-15)
276 Pojat 2004 Fun A La 25.8. 10:40 Pohjois-Tapiolan koulu KaVo/Pojat 2004 TOPO/C-pojat 58-22
(30-13)
282 Tytöt 2005 Fun A La 25.8. 10:40 Taavinkylän koulu EBT/Black HyPo/White 45-28
(15-16)
285 Tytöt 2000/2001 kutsu B La 25.8. 10:45 Opinmäen koulukeskus Pyrintö Helmi Capitals 42-47
(21-18)
290 Tytöt 2002 kutsu A La 25.8. 10:50 Espoonlahden urheiluhalli Honka Pyrintö 62-36
(27-15)
288 Pojat 2000/2001 Fun B La 25.8. 10:50 Esport Arena 5 Honka/Green Lahti Basketball Juniorit 41-53
(22-27)
287 Pojat 2002 kutsu B La 25.8. 10:50 Honkahalli Tallink Äänekosken Huima Honka 50-51
(30-18)
286 Pojat 2006 B La 25.8. 10:50 Mankkaan koulu Honka East RaPy 53-34
(27-15)
289 Tytöt 2004 kutsu A La 25.8. 10:50 Tapiolan koulu Honka Spånga Basket (SE) 59-56 ja
(52-52, 21-34)
297 Tytöt 2000/2001 kilpa A La 25.8. 11:00 Esport Arena 2 TURI/A-tytöt Feeniks Basket 66-30
(30-15)
296 Tytöt 2002/2003 Fun A La 25.8. 11:00 Esport Arena 4 Honka/green Kori-80 35-28
(17-11)
295 Tytöt 2008 B La 25.8. 11:00 Esport Arena 7 (yläkerta) Feeniks Basket HNMKY/Pakila 26-21
(14-15)
293 Tytöt 2009 A La 25.8. 11:00 Finno skola EBT HyPo 4-55
(2-28)
291 Pojat 2009 C La 25.8. 11:00 Lintumetsän koulu Pyrintö/Red Honka/1 50-10
(23-2)
292 Pojat 2011/2012 A La 25.8. 11:00 Matinlahden koulu TOPO Sininen Honka/BlackBears 26-14
(10-4)
294 Tytöt 2009 Fun A La 25.8. 11:00 Storängen Rehtorinkuja Kori-80 TURI 28-4
(16-2)
298 Pojat 2008 A La 25.8. 11:10 Esport Arena 6 (yläkerta) TOPO MASU/08 32-26
(16-10)
249 Pojat 2000/2001 kutsu A La 25.8. 11:10 Leppävaaran liikuntahalli HNMKY HELSINKI ROCKS 55-62
(28-35)
299 Pojat 2005 kutsu A La 25.8. 11:10 Otahalli 1 Pyrintö/05-06 Kouvot 41-42
(23-17)
308 Tytöt 2004 Fun A La 25.8. 11:20 Espoonlahden koulu Tapiolan Honka TOPO/04 24-49
(8-25)
305 Pojat 2000/2001 kilpa B La 25.8. 11:20 Esport Arena 1 Ura Basket/A-pojat, kilpa Rekolan Urheilijat 68-42
(32-20)
309 Tytöt 2003 kutsu A La 25.8. 11:20 Honkahalli Pihlajalinna Honka Feeniks Basket 55-43
(34-19)
306 Pojat 2000/2001 kilpa C La 25.8. 11:20 Kaitaan koulu Go Time Athletics LoKoKo 49-67
(31-33)
301 Pojat 2006 Fun B La 25.8. 11:20 Kasavuoren koulu 1 KlaNMKY P06-07 Rajamäki TOPO Blue 12-75
(4-35)
302 Pojat 2006 Fun C La 25.8. 11:20 Kasavuoren koulu 2 HNMKY Blue PUHU 27-54
(10-24)
304 Pojat 2004 kutsu A La 25.8. 11:20 Otahalli 2 Kouvot MuKi/2004 57-36
(33-11)
303 Pojat 2004 kilpa A La 25.8. 11:20 Otahalli 3 HONSU KTP 39-69
(30-25)
307 Tytöt 2004 kilpa B La 25.8. 11:20 Tiistilän koulu Beat Basket Skuru Basket (SE) 59-26
(33-17)
316 Tytöt 2006 Fun A La 25.8. 11:30 Esport Arena 3 Kori-80 EBT/Red 38-14
(23-8)
311 Pojat 2007 D La 25.8. 11:30 Esport Center 1 EBT LePy 24-37
(15-18)
312 Pojat 2007 Fun C La 25.8. 11:30 Esport Center 2 Honka/Green Kori-80 27-45
(14-23)
314 Tytöt 2008 Fun D La 25.8. 11:30 Esport Center 4 Pyrintö TOPOLA 36-19
(19-11)
315 Tytöt 2006 A La 25.8. 11:30 Kuitinmäen koulu EBT/Black Beat Basket 20-24
(8-14)
318 Tytöt 2010 A La 25.8. 11:30 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) TikS/2010 Honka/Leijonat 15-38
(9-22)
317 Tytöt 2011/2012 A La 25.8. 11:30 Mankkaanpuron koulu TOPOLA Honka/Lentävät Banaanit 10-4
(6-4)
310 Pojat 2009 Fun A La 25.8. 11:30 Päivänkehrän koulu EBT LePy/Sininen 14-24
(4-14)
313 Pojat 2010 C La 25.8. 11:30 Sepon koulu PUHU/Warriors LePy/Orange 37-21
(18-7)
319 Pojat 2005 kilpa B La 25.8. 11:45 Karakallion koulu PuHu Juniorit Sykki 12-95
(4-52)
325 Tytöt 2006 Fun A La 25.8. 11:45 Kilonpuiston koulu Sykki BC Kalev/Cramo (EE) 15-68
(8-32)
327 Tytöt 2005 kutsu A La 25.8. 11:45 Lauttasaaren yhteiskoulu Pyrintö EBT 41-30
(18-12)
322 Pojat 2002/2003 kilpa D La 25.8. 11:45 Mainingin koulu BC Luleå (SE) Honka 2 97-17
(45-4)
323 Tytöt 2007 D La 25.8. 11:45 Martinkallion koulu KorsKu Honka/Minnit 20-18
(12-10)
324 Tytöt 2007 Fun B La 25.8. 11:45 Mattliden skola HyPo/T07 vihreä Pyrintö/White 14-38
(6-17)
321 Pojat 2005 Fun C La 25.8. 11:45 Otahalli 4 KLANMKY/05 Honka 05 34-31
(16-19)
320 Pojat 2005 kilpa C La 25.8. 11:45 Pohjois-Tapiolan koulu HyPo Honka White 51-36
(25-18)
326 Tytöt 2005 Fun B La 25.8. 11:45 Taavinkylän koulu TikS LePy/T05 74-16
(36-10)
328 Pojat 2003 kutsu B La 25.8. 11:50 Honkahalli 3 VILPAS/03/04 Kori-80 51-66
(23-31)
334 Tytöt 2002 kutsu A La 25.8. 12:00 Espoonlahden urheiluhalli Helmi Basket Ringside Blue 13-88
(7-48)
332 Tytöt 2008 A La 25.8. 12:00 Esport Arena 7 (yläkerta) PeKa08 White HNMKY 11-27
(7-14)
329 Pojat 2009 D La 25.8. 12:00 Lintumetsän koulu KTP TOPO 48-10
(28-4)
330 Pojat 2006 A La 25.8. 12:00 Mankkaan koulu MuKi/06 HNMKY Spurs 55-28
(33-13)
331 Pojat 2011/2012 A La 25.8. 12:00 Matinlahden koulu TOPO Keltainen Honka/WhiteSnakes 28-6
(14-2)
333 Tytöt 2004 kutsu A La 25.8. 12:00 Tapiolan koulu SBBK (SE) PeKa 37-39
(19-19)
335 Pojat 2008 B La 25.8. 12:20 Esport Arena 6 (yläkerta) Honka/Petäjä Ura Basket 34-35 ja
(30-30, 16-10)
300 Pojat 2000/2001 kutsu B La 25.8. 12:20 Leppävaaran liikuntahalli MuKi HONSU 78-56
(46-27)
338 Tytöt 2011/2012 A La 25.8. 12:20 Mankkaanpuron koulu EBT Honka/Lentävät Banaanit 24-6
(18-4)
336 Pojat 2005 kutsu B La 25.8. 12:20 Otahalli 1 HONSU Ura Basket 38-39 ja
(33-33, 19-13)
350 Tytöt 2004 Fun B La 25.8. 12:30 Espoonlahden koulu EBT/Black Kouvot/04 24-55
(13-27)
345 Pojat 2000/2001 kilpa B La 25.8. 12:30 Esport Arena 1 PUHU/U19 Kataja a-pojat 54-47
(32-33)
348 Tytöt 2008 Fun B La 25.8. 12:30 Esport Center 4 Kouvot/08 white TikS 50-23
(28-10)
349 Tytöt 2005 kilpa A La 25.8. 12:30 Gymnasiet Grankulla samskola KLANMKY Jymy/05-06 27-56
(14-30)
346 Pojat 2000/2001 kilpa C La 25.8. 12:30 Kaitaan koulu Pyrintö Westside 39-50
(12-22)
341 Pojat 2006 Fun B La 25.8. 12:30 Kasavuoren koulu 1 Turun NMKY -06 HNMKY Black 71-22
(41-9)
342 Pojat 2006 Fun C La 25.8. 12:30 Kasavuoren koulu 2 EBT White KU-68 52-29
(34-13)
352 Tytöt 2010 A La 25.8. 12:30 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) TOPOLA Honka/Pantterit 4-38
(0-20)
351 Tytöt 2002/2003 kilpa A La 25.8. 12:30 Olarin koulu TikS Catz 29-40
(11-22)
344 Pojat 2004 kutsu B La 25.8. 12:30 Otahalli 2 WB-PANTTERIT KarhuBasket 74-47
(30-17)
343 Pojat 2004 kilpa B La 25.8. 12:30 Otahalli 3 Äänekosken Huima Lahti Basketball Juniorit 65-48
(39-24)
339 Pojat 2009 Fun B La 25.8. 12:30 Päivänkehrän koulu Honka/4 HNMKY/Pakila 2-34
(0-18)
347 Pojat 2010 A La 25.8. 12:30 Sepon koulu LePy/White EBT 16-33
(8-10)
353 Pojat 2002 kutsu A La 25.8. 12:40 Honkahalli Tallink Sykki HyPo 73-52
(37-24)
354 Pojat 2007 B La 25.8. 12:45 Esport Center 1 Feeniks Basket/Minipojat HNMKY/stadi 29-31
(16-16)
355 Pojat 2007 Fun B La 25.8. 12:45 Esport Center 2 LePy HyPo 27-36
(14-16)
356 Tytöt 2006 D La 25.8. 12:45 Kuitinmäen koulu Feeniks Basket/tytöt06 Sykki 63-13
(36-8)
365 Tytöt 2005 kutsu B La 25.8. 12:50 Esport Arena 3 WB-PANTTERIT Feeniks Basket 35-60
(18-23)
357 Pojat 2005 kilpa A La 25.8. 12:50 Karakallion koulu VILPAS HNMKY 36-30
(18-25)
363 Tytöt 2006 Fun C La 25.8. 12:50 Kilonpuiston koulu Honka/T07 Kouvot 27-26
(17-10)
360 Pojat 2002/2003 kilpa A La 25.8. 12:50 Mainingin koulu MuKi Feeniks Basket 70-78
(43-38)
361 Tytöt 2007 B La 25.8. 12:50 Martinkallion koulu HNMKY White Audentese SK (EE) 23-32
(411-13)
362 Tytöt 2007 Fun B La 25.8. 12:50 Mattliden skola TOPO Kori-80/Blue 2-37
(2-19)
358 Pojat 2005 Fun B La 25.8. 12:50 Otahalli 4 BC Nokia Beat Basket 31-80
(17-44)
359 Pojat 2004 Fun B La 25.8. 12:50 Pohjois-Tapiolan koulu WB-PANTTERIT Ura Basket 27-54
(13-25)
364 Tytöt 2005 Fun C La 25.8. 12:50 Taavinkylän koulu Pyrintö TOPOLA/T05 26-25
(12-13)
375 Tytöt 2000/2001 kilpa B La 25.8. 13:00 Esport Arena 2 Jyväskylä Basketball Academy TOPOLA/AT 47-50
(28-30)
373 Tytöt 2002/2003 Fun C La 25.8. 13:00 Esport Arena 4 Audentese SK (EE) PuHu White 64-21
(33-8)
368 Pojat 2000/2001 Fun A La 25.8. 13:00 Esport Arena 5 Go Time Athletics Lieto-Koris 44-61
(12-35)
372 Tytöt 2008 B La 25.8. 13:00 Esport Arena 7 (yläkerta) Honka/White Riga 3.BJSS (LV) 21-26
(8-17)
370 Tytöt 2009 C La 25.8. 13:00 Finno skola Pyrintö Beat Basket 15-45
(6-23)
367 Pojat 2003 kutsu A La 25.8. 13:00 Honkahalli 3 YMCA Heinola/Lahti Basketball/03 KTP 52-45
(29-22)
374 Tytöt 2003 kutsu C La 25.8. 13:00 Honkahalli Pihlajalinna Jymy BMS Herlev (DK) 41-49
(27-20)
366 Pojat 2009 A La 25.8. 13:00 Lintumetsän koulu LePy Ura Basket 28-48
(12-26)
369 Pojat 2011/2012 A La 25.8. 13:00 Matinlahden koulu TOPO Sininen Honka/GreenFrogs 26-6
(13-2)
371 Tytöt 2009 Fun C La 25.8. 13:00 Storängen Rehtorinkuja TikS Kouvot/09 40-37
(23-17)
1010 Pojat 2002/2003 Fun A La 25.8. 13:10 Espoonlahden urheiluhalli WB-PANTTERIT Oulun NMKY 48-39
(28-17)
376 Pojat 2006 A La 25.8. 13:10 Mankkaan koulu EBT Black PUHU 36-39
(20-26)
379 Tytöt 2011/2012 A La 25.8. 13:10 Mankkaanpuron koulu HNMKY TOPOLA 14-20
(8-10)
378 Tytöt 2004 kutsu B La 25.8. 13:10 Tapiolan koulu AIK Basket Pyrintö 22-51
(11-22)
380 Tytöt 2005 kutsu A La 25.8. 13:15 Lauttasaaren yhteiskoulu HyPo Audentese SK (EE) 35-70
(19-43)
382 Pojat 2008 B La 25.8. 13:30 Esport Arena 6 (yläkerta) EBT HNMKY/Pakila White 36-25
(17-9)
1019 Pojat 2008 Fun A La 25.8. 13:30 Esport Center 3 TOPO Honka/Kelo 48-20
(32-12)
387 Tytöt 2008 Fun A La 25.8. 13:30 Esport Center 4 Kouvot/08 black Beat Basket 35-27
(17-12)
391 Tytöt 2010 B La 25.8. 13:30 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) HNMKY/ Pakila Honka/Tiikerit 13-38
(7-18)
337 Pojat 2000/2001 kutsu A La 25.8. 13:30 Leppävaaran liikuntahalli Kouvot Honka 41-66
(30-29)
389 Tytöt 2002/2003 kilpa B La 25.8. 13:30 Olarin koulu EBT White Jyväskylä Basketball Academy 45-46 ja
(44-40, 19-21)
390 Tytöt 2000/2001 kutsu A La 25.8. 13:30 Opinmäen koulukeskus EBT Catz/A-tytöt 22-63
(13-29)
384 Pojat 2005 kutsu A La 25.8. 13:30 Otahalli 1 MASU EBT/P05 37-51
(15-17)
381 Pojat 2009 Fun A La 25.8. 13:30 Päivänkehrän koulu Beat Basket Pyrintö/White 14-20
(4-10)
386 Pojat 2010 D La 25.8. 13:30 Sepon koulu TOPOLA/LIILA Honka/Vihreä 35-28
(16-14)
388 Tytöt 2004 kilpa A La 25.8. 13:30 Tiistilän koulu Spånga Basket (SE) Jymy/SBG 28-53
(13-29)
392 Pojat 2005 kilpa D La 25.8. 13:40 Otahalli 2 WB-PANTTERIT TOPOLA 41-70
(24-38)
393 Pojat 2004 kilpa A La 25.8. 13:40 Otahalli 3 Honka White LoKoKoArska 39-64
(18-36)
394 Pojat 2007 A La 25.8. 13:45 Esport Center 1 BC Nokia/07 Tarmo 52-38
(28-23)
395 Pojat 2007 Fun A La 25.8. 13:45 Esport Center 2 Oulun NMKY TOPO 15-20
(6-12)
397 Tytöt 2005 kilpa A La 25.8. 13:45 Gymnasiet Grankulla samskola LePy/T05 Beat Basket 70-18
(32-9)
396 Tytöt 2006 C La 25.8. 13:45 Kuitinmäen koulu TOPO Pälkäneen Luja-Lukko 58-37
(24-11)
398 Pojat 2002 kutsu A La 25.8. 13:50 Honkahalli Tallink HNMKY Ura Basket/MU17, kutsu 58-69
(27-26)
399 Pojat 2005 kilpa A La 25.8. 13:55 Karakallion koulu Alvik Basket (SE) LePy 40-41
(20-25)
405 Tytöt 2006 Fun B La 25.8. 13:55 Kilonpuiston koulu Honka VILPAS 25-34
(17-18)
402 Pojat 2002/2003 kilpa B La 25.8. 13:55 Mainingin koulu PUHU HONSU/U17 21-74
(11-40)
403 Tytöt 2007 A La 25.8. 13:55 Martinkallion koulu HNMKY Black Pyrintö/Red 6-58
(4-37)
404 Tytöt 2007 Fun C La 25.8. 13:55 Mattliden skola TOPOLA Kori-80/WHITE 50-9
(22-3)
400 Pojat 2005 Fun A La 25.8. 13:55 Otahalli 4 Pyrintö red HyPo 46-19
(19-12)
401 Pojat 2004 Fun C La 25.8. 13:55 Pohjois-Tapiolan koulu Kalajoki NS EBT/P04 Black 16-64
(6-28)
406 Tytöt 2005 Fun D La 25.8. 13:55 Taavinkylän koulu HyPo Oulun NMKY 22-39
(10-23)
414 Tytöt 2000/2001 kilpa C La 25.8. 14:00 Esport Arena 2 Oulun NMKY TikS 31-65
(15-29)
1009 Pojat 2002/2003 Fun A La 25.8. 14:00 Esport Arena 3 Sykki Honka 3 33-42
(17-20)
413 Tytöt 2002/2003 Fun B La 25.8. 14:00 Esport Arena 4 VILPAS PuHu Red 43-20
(14-10)
412 Tytöt 2008 A La 25.8. 14:00 Esport Arena 7 (yläkerta) EBT/White TOPOLA 33-22
(13-10)
410 Tytöt 2009 B La 25.8. 14:00 Finno skola TikS Feeniks Basket 29-27 ja
(25-25, 18-14)
407 Pojat 2009 B La 25.8. 14:00 Lintumetsän koulu MASU BC Nokia 14-55
(5-32)
409 Pojat 2011/2012 A La 25.8. 14:00 Matinlahden koulu Honka/BlackBears TOPO Keltainen 2-28
(0-10)
411 Tytöt 2009 Fun B La 25.8. 14:00 Storängen Rehtorinkuja Honka HNMKY/09/10 25-32
(11-18)
416 Pojat 2000/2001 Fun A La 25.8. 14:10 Esport Arena 5 LePy Oulun NMKY 19-50
(8-30)
415 Pojat 2003 kutsu B La 25.8. 14:10 Honkahalli 3 Honka 1 BC Nokia 48-55
(30-23)
417 Tytöt 2003 kutsu B La 25.8. 14:10 Honkahalli Pihlajalinna Helmi Basket Riga 3.BJSS (LV) 53-44
(34-27)
419 Tytöt 2005 kutsu B La 25.8. 14:20 Lauttasaaren yhteiskoulu Honka Helmi Basket 49-19
(23-9)
418 Pojat 2006 B La 25.8. 14:20 Mankkaan koulu HNMKY Bucks Lahti Basketball Juniorit 53-31
(30-14)
421 Tytöt 2011/2012 B La 25.8. 14:20 Mankkaanpuron koulu HNMKY/Pakila TikS/white 24-6
(10-4)
420 Tytöt 2004 kutsu A La 25.8. 14:20 Tapiolan koulu BC Nokia Honka 40-65
(15-31)
423 Pojat 2000/2001 kilpa D La 25.8. 14:30 Esport Arena 1 Sykki RaPy 55-71
(22-26)
425 Tytöt 2008 Fun C La 25.8. 14:30 Esport Center 4 ToPo PeKa08 Blue 46-6
(46-6)
427 Tytöt 2010 A La 25.8. 14:30 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) Honka/Leijonat Honka/Pantterit 28-18
(16-6)
426 Tytöt 2002/2003 kilpa A La 25.8. 14:30 Olarin koulu TOPO/02-03 RoNMKY 57-47
(29-20)
422 Pojat 2009 Fun B La 25.8. 14:30 Päivänkehrän koulu Honka/2010 TOPOLA/P09 11-31
(5-13)
424 Pojat 2010 B La 25.8. 14:30 Sepon koulu PUHU/Celtics HNMKY/ Pakila 29-26
(19-18)
430 Tytöt 2002 kutsu A La 25.8. 14:40 Espoonlahden urheiluhalli Honka RaLu 56-48
(21-27)
385 Pojat 2000/2001 kutsu B La 25.8. 14:40 Leppävaaran liikuntahalli KTP Pyrintö 46-53
(26-32)
428 Pojat 2005 kutsu B La 25.8. 14:40 Otahalli 1 Honka Alvik Basket (SE) 46-56
(26-30)
429 Tytöt 2004 kilpa A La 25.8. 14:40 Tiistilän koulu TikS/-04 LePy 51-58
(32-26)
431 Pojat 2007 C La 25.8. 14:45 Esport Center 1 KarhuBasket HNMKY/Malmi 30-33
(9-13)
432 Pojat 2007 Fun D La 25.8. 14:45 Esport Center 2 KTP Sykki 44-10
(28-4)
433 Tytöt 2006 B La 25.8. 14:45 Kuitinmäen koulu PeKa TikS 36-32
(15-21)
434 Tytöt 2000/2001 kutsu B La 25.8. 14:45 Opinmäen koulukeskus Helmi Capitals Honka 36-63
(20-29)
435 Pojat 2004 kilpa B La 25.8. 14:50 Otahalli 3 BC Nokia Oulun NMKY 56-31
(35-11)
453 Tytöt 2000/2001 kilpa A La 25.8. 15:00 Esport Arena 2 RaLu TURI/A-tytöt 27-62
(12-36)
452 Tytöt 2002/2003 Fun A La 25.8. 15:00 Esport Arena 4 Kori-80 TOPO/fun 45-61
(20-33)
437 Pojat 2008 A La 25.8. 15:00 Esport Arena 6 (yläkerta) TOPO Beat Basket 60-20
(25-10)
447 Tytöt 2008 B La 25.8. 15:00 Esport Arena 7 (yläkerta) PUHU Feeniks Basket 36-15
(12-9)
445 Tytöt 2009 A La 25.8. 15:00 Finno skola HyPo HNMKY/Pakila 50-23
(22-13)
443 Pojat 2002 kutsu B La 25.8. 15:00 Honkahalli Tallink MuKi Äänekosken Huima 61-45
(35-20)
438 Pojat 2006 Fun A La 25.8. 15:00 Kasavuoren koulu 1 TOPO HNMKY White 56-34
(24-12)
439 Pojat 2006 Fun D La 25.8. 15:00 Kasavuoren koulu 2 WB-PANTTERIT Kouvot/Kontio 25-29
(11-12)
450 Tytöt 2006 Fun B La 25.8. 15:00 Kilonpuiston koulu PUHU TOPO 61-31
(34-16)
436 Pojat 2009 C La 25.8. 15:00 Lintumetsän koulu HNMKY/Pakila Pyrintö/Red 14-46
(6-25)
442 Pojat 2002/2003 kilpa C La 25.8. 15:00 Mainingin koulu RoNMKY Westside 56-53
(33-32)
448 Tytöt 2007 C La 25.8. 15:00 Martinkallion koulu Honka/Iinekset PUHU 38-29
(14-17)
444 Pojat 2011/2012 A La 25.8. 15:00 Matinlahden koulu Honka/WhiteSnakes TOPO Sininen 6-26
(4-14)
449 Tytöt 2007 Fun A La 25.8. 15:00 Mattliden skola Beat Basket EBT 18-27
(12-16)
440 Pojat 2005 Fun D La 25.8. 15:00 Otahalli 4 Oulun NMKY WB-PANTTERIT 25-33
(7-28)
441 Pojat 2004 Fun A La 25.8. 15:00 Pohjois-Tapiolan koulu Beat Basket KaVo/Pojat 2004 31-34
(20-14)
446 Tytöt 2009 Fun A La 25.8. 15:00 Storängen Rehtorinkuja TURI EBT 32-14
(18-6)
451 Tytöt 2005 Fun A La 25.8. 15:00 Taavinkylän koulu Ura Basket EBT/Black 38-42
(28-23)
454 Pojat 2005 kilpa B La 25.8. 15:05 Karakallion koulu Feeniks Basket PuHu Juniorit 39-27
(30-17)
455 Tytöt 2011/2012 B La 25.8. 15:10 Mankkaanpuron koulu Honka/Pomppuomput Honka/Superpuput 26-8
(12-2)
457 Pojat 2000/2001 Fun B La 25.8. 15:20 Esport Arena 5 Ura Basket/A-pojat, fun Honka/Green 49-63
(23-30)
456 Pojat 2003 kutsu A La 25.8. 15:20 Honkahalli 3 Pyrintö KORIHAIT/P03 51-49
(22-32)
458 Tytöt 2003 kutsu A La 25.8. 15:20 Honkahalli Pihlajalinna BC Nokia Honka 37-49
(13-26)
459 Tytöt 2005 kutsu A La 25.8. 15:25 Lauttasaaren yhteiskoulu HNMKY Pyrintö 44-35
(16-21)
465 Tytöt 2004 Fun A La 25.8. 15:30 Espoonlahden koulu Pyrintö Tapiolan Honka 76-22
(34-10)
464 Tytöt 2007 Fun A La 25.8. 15:30 Esport Arena 3 TikS HNMKY 38-14
(20-10)
463 Tytöt 2008 Fun D La 25.8. 15:30 Esport Center 4 TOPOLA EBT/Black 41-31
(23-11)
461 Pojat 2000/2001 kilpa A La 25.8. 15:30 Kaitaan koulu Lahti Basketball Juniorit BC Luleå (SE) 54-48
(22-26)
468 Tytöt 2010 A La 25.8. 15:30 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) TikS/2010 TOPOLA 30-22
(12-12)
467 Tytöt 2002/2003 kilpa A La 25.8. 15:30 Olarin koulu TikS Äänekosken Huima 53-32
(29-15)
460 Pojat 2009 Fun A La 25.8. 15:30 Päivänkehrän koulu Honka/3 EBT 17-44
(7-19)
462 Pojat 2010 C La 25.8. 15:30 Sepon koulu TOPOLA/KELTAINEN PUHU/Warriors 14-50
(6-20)
466 Tytöt 2004 kutsu A La 25.8. 15:30 Tapiolan koulu SBBK (SE) Spånga Basket (SE) 33-46
(13-33)
469 Pojat 2000/2001 kilpa D La 25.8. 15:40 Esport Arena 1 HNMKY Honka/A pojat kilpa 45-39
(28-16)
470 Pojat 2007 D La 25.8. 15:45 Esport Center 1 LePy RaPy 36-40
(19-19)
471 Pojat 2007 Fun C La 25.8. 15:45 Esport Center 2 Kori-80 HNMKY/stadi 31-14
(22-8)
472 Tytöt 2006 A La 25.8. 15:45 Kuitinmäen koulu Beat Basket Pyrintö 25-45
(4-27)
477 Tytöt 2002 kutsu A La 25.8. 15:50 Espoonlahden urheiluhalli Pyrintö Helmi Basket 70-40
(27-27)
473 Pojat 2006 A La 25.8. 15:50 Mankkaan koulu MuKi/06 BC Nokia 53-29
(30-14)
474 Pojat 2005 kutsu A La 25.8. 15:50 Otahalli 1 HNMKY Pyrintö/05-06 66-40
(28-24)
475 Pojat 2004 kutsu A La 25.8. 15:50 Otahalli 2 Pyrintö MuKi/2004 37-34
(20-14)
476 Tytöt 2004 kilpa B La 25.8. 15:50 Tiistilän koulu Honka/04-05 Beat Basket 41-71
(15-37)
482 Tytöt 2008 A La 25.8. 16:00 Esport Arena 7 (yläkerta) Pyrintö PeKa08 White 51-17
(25-6)
478 Pojat 2009 D La 25.8. 16:00 Lintumetsän koulu KLANMKY/ 09 Lila KTP 16-19
(8-5)
483 Tytöt 2011/2012 B La 25.8. 16:00 Mankkaanpuron koulu Honka/Superpuput HNMKY/Pakila 6-22
(0-14)
481 Pojat 2011/2012 A La 25.8. 16:00 Matinlahden koulu Honka/GreenFrogs Honka/WhiteSnakes 16-24
(10-8)
479 Pojat 2004 kilpa A La 25.8. 16:00 Otahalli 3 PUHU HONSU 38-48
(15-25)
487 Tytöt 2006 Fun A La 25.8. 16:05 Kilonpuiston koulu EBT/Red BC Kalev/Cramo (EE) 26-50
(8-28)
485 Pojat 2002/2003 kilpa D La 25.8. 16:05 Mainingin koulu Honka 2 KarhuBasket 25-81
(10-35)
486 Tytöt 2007 D La 25.8. 16:05 Martinkallion koulu Feeniks Basket/tytöt07 KorsKu 59-17
(32-3)
484 Pojat 2005 kilpa C La 25.8. 16:05 Pohjois-Tapiolan koulu Lahti Basketball Juniorit HyPo 33-26
(17-18)
488 Tytöt 2005 Fun B La 25.8. 16:05 Taavinkylän koulu TURI TikS 25-31
(16-17)
489 Pojat 2008 A La 25.8. 16:10 Esport Arena 6 (yläkerta) MASU/08 Honka/Mänty 21-54
(15-20)
492 Pojat 2005 kilpa B La 25.8. 16:10 Karakallion koulu KLANMKY Sykki 29-61
(19-25)
490 Pojat 2006 Fun A La 25.8. 16:10 Kasavuoren koulu 1 KLANMKY Honka South 18-35
(10-19)
491 Pojat 2006 Fun D La 25.8. 16:10 Kasavuoren koulu 2 Seals HNMKY Red 50-32
(27-14)
494 Tytöt 2007 Fun B La 25.8. 16:10 Mattliden skola Pyrintö/White Kori-80/Blue 29-17
(20-3)
493 Pojat 2005 Fun C La 25.8. 16:10 Otahalli 4 Kouvot/05 KLANMKY/05 49-23
(18-6)
495 Tytöt 2005 kilpa A La 25.8. 16:15 Gymnasiet Grankulla samskola KLANMKY SBG 05 31-53
(22-34)
500 Tytöt 2008 Fun 1-8 La 25.8. 16:30 Esport Center 4 Kouvot/08 white Beat Basket 39-22
(28-10)
498 Pojat 2003 kutsu B La 25.8. 16:30 Honkahalli 3 SBBK (SE) VILPAS/03/04 37-43
(19-21)
502 Tytöt 2010 B La 25.8. 16:30 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) Honka/Tiikerit EBT/White 14-27
(14-27)
501 Tytöt 2005 kutsu B La 25.8. 16:30 Lauttasaaren yhteiskoulu TOPOLA WB-PANTTERIT 32-27
(15-12)
496 Pojat 2009 Fun B La 25.8. 16:30 Päivänkehrän koulu HNMKY/Pakila KLANMKY/09 Yellow 21-31
(16-13)
499 Pojat 2010 9-12 La 25.8. 16:30 Sepon koulu LePy/White TOPO 20-24
(12-6)
504 Tytöt 2004 Fun B La 25.8. 16:40 Espoonlahden koulu TURI Kouvot/04 24-51
(16-38)
503 Pojat 2000/2001 kilpa A La 25.8. 16:40 Kaitaan koulu Raiders 1 WB-PANTTERIT 64-26
(23-14)
505 Tytöt 2004 kutsu B La 25.8. 16:40 Tapiolan koulu Riga 3.BJSS (LV) Pyrintö 40-48
(27-25)
506 Pojat 2000/2001 kilpa B La 25.8. 16:50 Esport Arena 1 Ura Basket/A-pojat, kilpa PUHU/U19 64-51
(37-30)
507 Tytöt 2011/2012 B La 25.8. 16:50 Mankkaanpuron koulu TikS/white Honka/Pomppuomput 6-15
(2-11)
1012 Pojat 2002/2003 Fun A La 25.8. 17:00 Espoonlahden urheiluhalli Sykki WB-PANTTERIT 19-72
(11-39)
522 Tytöt 2000/2001 kilpa 7-9 La 25.8. 17:00 Esport Arena 2 Jyväskylä Basketball Academy Oulun NMKY 49-29
(27-20)
521 Tytöt 2002/2003 Fun 7-9 La 25.8. 17:00 Esport Arena 4 TikS PuHu White 47-26
(23-12)
509 Pojat 2007 9-12 La 25.8. 17:00 Esport Arena 5 Tarmo Feeniks Basket/Minipojat 37-21
(22-13)
518 Tytöt 2008 B La 25.8. 17:00 Esport Arena 7 (yläkerta) HNMKY/Pakila Honka/White 18-54
(16-28)
510 Pojat 2007 1-8 La 25.8. 17:00 Esport Center 1 Honka/Bulls BC Nokia/07 31-45
(19-21)
511 Pojat 2007 Fun 1-8 La 25.8. 17:00 Esport Center 2 HyPo Oulun NMKY 32-22
(18-12)
516 Tytöt 2009 7-9 La 25.8. 17:00 Finno skola Feeniks Basket Pyrintö 22-29
(9-19)
519 Tytöt 2006 1-8 La 25.8. 17:00 Kuitinmäen koulu Feeniks Basket/tytöt06 TOPO 29-38
(8-18)
480 Pojat 2000/2001 kutsu A La 25.8. 17:00 Leppävaaran liikuntahalli HELSINKI ROCKS Honka 46-48 ja
(42-42, 16-20)
508 Pojat 2009 1-8 La 25.8. 17:00 Lintumetsän koulu Ura Basket Honka/2 27-14
(9-4)
512 Pojat 2006 A La 25.8. 17:00 Mankkaan koulu HNMKY Spurs PUHU 62-26
(32-14)
520 Tytöt 2002/2003 kilpa B La 25.8. 17:00 Olarin koulu WB-PANTTERIT EBT White 34-54
(20-28)
514 Pojat 2005 kutsu B La 25.8. 17:00 Otahalli 1 PuHu Juniorit HONSU 43-67
(22-38)
513 Pojat 2005 kilpa D La 25.8. 17:00 Otahalli 2 TOPOLA Honka Green 52-39
(31-18)
517 Tytöt 2009 Fun 7-9 La 25.8. 17:00 Storängen Rehtorinkuja TOPO/White Kouvot/09 12-48
(10-26)
525 Tytöt 2006 Fun A La 25.8. 17:10 Kilonpuiston koulu Kori-80 Sykki 47-12
(18-8)
523 Pojat 2004 kilpa B La 25.8. 17:10 Otahalli 3 Pälkäneen Luja-Lukko/RaLu Äänekosken Huima 22-63
(7-29)
530 Tytöt 2006 9-12 La 25.8. 17:15 Esport Arena 3 Sykki Pälkäneen Luja-Lukko 19-36
(11-16)
527 Pojat 2002/2003 kilpa 1-8 La 25.8. 17:15 Mainingin koulu Feeniks Basket HONSU/U17 60-44
(34-14)
528 Tytöt 2007 1-8 La 25.8. 17:15 Martinkallion koulu EBT PeKa 28-22
(10-12)
529 Tytöt 2007 Fun B La 25.8. 17:15 Mattliden skola HyPo/T07 vihreä TOPO 23-24
(13-11)
526 Pojat 2005 Fun 1-8 La 25.8. 17:15 Otahalli 4 Beat Basket Pyrintö red 72-27
(49-8)
531 Tytöt 2005 Fun 1-8 La 25.8. 17:15 Taavinkylän koulu Tapiolan Honka Oulun NMKY 42-28
(25-20)
532 Pojat 2008 B La 25.8. 17:20 Esport Arena 6 (yläkerta) Ura Basket HNMKY/Pakila White 37-34
(12-18)
533 Pojat 2006 Fun B La 25.8. 17:20 Kasavuoren koulu 1 TOPO Blue Turun NMKY -06 33-43
(18-22)
534 Pojat 2006 Fun C La 25.8. 17:20 Kasavuoren koulu 2 EBT White HNMKY Blue 42-34
(21-14)
1020 Pojat 2008 Fun A La 25.8. 17:30 Esport Center 3 Honka/Kelo HNMKY/Pakila Black 20-24
(10-11)
538 Tytöt 2008 Fun 1-8 La 25.8. 17:30 Esport Center 4 Kouvot/08 black TikS 24-29
(10-16)
539 Tytöt 2005 kilpa A La 25.8. 17:30 Gymnasiet Grankulla samskola Jymy/05-06 LePy/T05 62-42
(31-27)
540 Tytöt 2003 kutsu 7-9 La 25.8. 17:30 Honkahalli Pihlajalinna Riga 3.BJSS (LV) Pyrintö 50-31
(26-21)
541 Tytöt 2000/2001 kutsu 1-6 La 25.8. 17:30 Opinmäen koulukeskus Catz/A-tytöt Pyrintö 61-36
(27-14)
535 Pojat 2009 Fun A La 25.8. 17:30 Päivänkehrän koulu LePy/Sininen Beat Basket 37-13
(16-4)
537 Pojat 2010 5-8 La 25.8. 17:30 Sepon koulu EBT Honka/Vihreä 23-29
(14-16)
542 Tytöt 2005 kutsu A La 25.8. 17:35 Lauttasaaren yhteiskoulu EBT HyPo 64-26
(30-12)
543 Pojat 2003 kutsu A La 25.8. 17:40 Honkahalli 3 Sykki YMCA Heinola/Lahti Basketball/03 67-47
(40-21)
544 Tytöt 2011/2012 B La 25.8. 17:40 Mankkaanpuron koulu HNMKY/Pakila Honka/Pomppuomput 19-8
(10-4)
546 Tytöt 2004 Fun A La 25.8. 17:50 Espoonlahden koulu TOPO/04 BC Kalev/Cramo (EE) 25-58
(9-29)
545 Pojat 2000/2001 kilpa C La 25.8. 17:50 Kaitaan koulu Go Time Athletics Pyrintö 76-36
(44-17)
547 Tytöt 2004 kutsu A La 25.8. 17:50 Tapiolan koulu PeKa Honka 50-58
(22-31)
552 Pojat 2000/2001 kilpa B La 25.8. 18:00 Esport Arena 1 Kataja a-pojat Rekolan Urheilijat 58-39
(36-19)
555 Tytöt 2008 A La 25.8. 18:00 Esport Arena 7 (yläkerta) HNMKY EBT/White 31-41
(13-21)
549 Pojat 2007 1-8 La 25.8. 18:00 Esport Center 1 KTP HNMKY/stadi 39-17
(19-8)
550 Pojat 2007 Fun 1-8 La 25.8. 18:00 Esport Center 2 TOPO LePy 19-39
(6-27)
553 Tytöt 2009 1-6 La 25.8. 18:00 Finno skola Honka TOPO/Blue 20-18
(6-8)
551 Pojat 2002 kutsu 5-7 La 25.8. 18:00 Honkahalli Tallink HyPo Äänekosken Huima 50-59
(27-25)
548 Pojat 2009 1-8 La 25.8. 18:00 Lintumetsän koulu BC Nokia LePy 72-22
(33-14)
554 Tytöt 2009 Fun 1-6 La 25.8. 18:00 Storängen Rehtorinkuja TikS Honka 40-34
(24-18)
1011 Pojat 2002/2003 Fun A La 25.8. 18:10 Espoonlahden urheiluhalli Honka 3 Oulun NMKY 28-42
(10-17)
566 Tytöt 2000/2001 kilpa 1-6 La 25.8. 18:10 Esport Arena 2 VILPAS TOPOLA/AT 42-45
(19-26)
565 Tytöt 2002/2003 Fun 1-6 La 25.8. 18:10 Esport Arena 4 EBT/ Red PuHu Red 32-47
(21-20)
561 Pojat 2000/2001 Fun 5-7 La 25.8. 18:10 Esport Arena 5 LePy Ura Basket/A-pojat, fun 46-84
(29-43)
562 Tytöt 2006 1-8 La 25.8. 18:10 Kuitinmäen koulu EBT/White Honka Green 53-18
(29-10)
524 Pojat 2000/2001 kutsu B La 25.8. 18:10 Leppävaaran liikuntahalli Pyrintö MuKi 65-47
(36-21)
556 Pojat 2006 B La 25.8. 18:10 Mankkaan koulu RaPy HNMKY Bucks 24-61
(11-33)
564 Tytöt 2002/2003 kilpa A La 25.8. 18:10 Olarin koulu Catz RoNMKY 36-30
(16-15)
557 Pojat 2005 kutsu A La 25.8. 18:10 Otahalli 1 MASU Kouvot 58-35
(31-17)
559 Pojat 2004 kutsu B La 25.8. 18:10 Otahalli 2 KarhuBasket Honka 34-70
(18-39)
558 Pojat 2004 Fun 7-9 La 25.8. 18:10 Pohjois-Tapiolan koulu Honka Green Kalajoki NS 56-29
(30-20)
563 Tytöt 2004 kilpa 5-7 La 25.8. 18:10 Tiistilän koulu Skuru Basket (SE) Spånga Basket (SE) 48-32
(19-14)
569 Pojat 2002/2003 kilpa 9-12 La 25.8. 18:20 Esport Arena 3 MuKi PUHU 64-25
(41-11)
574 Tytöt 2006 Fun 7-9 La 25.8. 18:20 Kilonpuiston koulu TOPO Kouvot 30-22
(11-8)
570 Pojat 2002/2003 kilpa 1-8 La 25.8. 18:20 Mainingin koulu Ura Basket 03/04 Lahti Basketball Juniorit 40-51
(28-28)
572 Tytöt 2007 1-8 La 25.8. 18:20 Martinkallion koulu Pyrintö/Red Audentese SK (EE) 57-21
(25-4)
573 Tytöt 2007 Fun 7-9 La 25.8. 18:20 Mattliden skola Kori-80/WHITE Beat Basket 20-28
(4-14)
568 Pojat 2004 kilpa A La 25.8. 18:20 Otahalli 3 Honka White KTP 35-68
(18-29)
567 Pojat 2005 Fun 1-8 La 25.8. 18:20 Otahalli 4 EBT/Black BC Nokia 49-34
(29-12)
575 Tytöt 2005 Fun 1-8 La 25.8. 18:20 Taavinkylän koulu PUHU Pyrintö 52-13
(24-6)
577 Pojat 2008 B La 25.8. 18:30 Esport Arena 6 (yläkerta) Honka/Petäjä EBT 30-28
(14-16)
581 Tytöt 2008 Fun 9-12 La 25.8. 18:30 Esport Center 3 PUHU Honka/Green 22-38
(4-20)
582 Tytöt 2008 Fun 1-8 La 25.8. 18:30 Esport Center 4 ToPo TOPOLA 36-22
(21-14)
578 Pojat 2006 Fun B La 25.8. 18:30 Kasavuoren koulu 1 HNMKY Black KlaNMKY P06-07 Rajamäki 72-4
(25-0)
579 Pojat 2006 Fun C La 25.8. 18:30 Kasavuoren koulu 2 KU-68 PUHU 24-38
(14-17)
583 Tytöt 2011/2012 B La 25.8. 18:30 Mankkaanpuron koulu Honka/Superpuput TikS/white 16-4
(8-2)
576 Pojat 2009 9-12 La 25.8. 18:30 Päivänkehrän koulu HNMKY/Black MASU 21-22
(14-8)
580 Pojat 2010 9-12 La 25.8. 18:30 Sepon koulu Honka/Valkoinen TOPOLA/KELTAINEN 17-21 ja
(17-17, 8-8)
585 Tytöt 2003 kutsu 1-6 La 25.8. 18:40 Honkahalli Pihlajalinna Jymy Kouvot 42-67
(23-40)
584 Tytöt 2005 kutsu B La 25.8. 18:40 Lauttasaaren yhteiskoulu Honka Feeniks Basket 52-54
(27-28)
586 Tytöt 2005 Fun 9-12 La 25.8. 18:45 Gymnasiet Grankulla samskola HyPo TOPOLA/T05 10-61
(5-25)
587 Tytöt 2000/2001 kutsu 1-6 La 25.8. 18:45 Opinmäen koulukeskus Helmi Capitals EBT 44-29
(22-18)
588 Pojat 2003 kutsu B La 25.8. 18:50 Honkahalli 3 Honka 1 Kori-80 49-53
(30-35)
597 Tytöt 2004 Fun B La 25.8. 19:00 Espoonlahden koulu RaPy EBT/Black 27-28
(9-16)
596 Tytöt 2007 9-12 La 25.8. 19:00 Esport Arena 1 HNMKY Black HNMKY White 28-23
(11-8)
595 Tytöt 2008 B La 25.8. 19:00 Esport Arena 7 (yläkerta) PUHU Riga 3.BJSS (LV) 40-26
(22-18)
590 Pojat 2007 1-8 La 25.8. 19:00 Esport Center 1 Honka/Knicks LePy 48-24
(19-15)
591 Pojat 2007 Fun 1-8 La 25.8. 19:00 Esport Center 2 Kori-80 Honka/White 35-18
(25-8)
593 Tytöt 2009 1-6 La 25.8. 19:00 Finno skola Beat Basket HNMKY/Pakila 17-35
(10-15)
592 Pojat 2000/2001 kilpa C La 25.8. 19:00 Kaitaan koulu Westside LoKoKo 40-72
(30-37)
589 Pojat 2009 1-8 La 25.8. 19:00 Lintumetsän koulu Pyrintö/Red KLANMKY/ 09 Lila 19-22
(8-16)
594 Tytöt 2009 Fun 1-6 La 25.8. 19:00 Storängen Rehtorinkuja PUHU TURI 23-29
(14-13)
598 Tytöt 2004 kutsu A La 25.8. 19:00 Tapiolan koulu Spånga Basket (SE) BC Nokia 65-62 ja
(56-56, 25-30)
599 Pojat 2002 kutsu 1-4 La 25.8. 19:15 Honkahalli Tallink Ura Basket/MU17, kutsu Honka 71-64
(25-22)
610 Tytöt 2002 kutsu A La 25.8. 19:20 Espoonlahden urheiluhalli RaLu Ringside Blue 16-58
(7-29)
611 Tytöt 2000/2001 kilpa 1-6 La 25.8. 19:20 Esport Arena 2 TikS Feeniks Basket 54-59
(28-31)
609 Tytöt 2002/2003 Fun 1-6 La 25.8. 19:20 Esport Arena 4 Audentese SK (EE) TOPO/fun 36-46
(14-18)
605 Pojat 2000/2001 Fun 1-4 La 25.8. 19:20 Esport Arena 5 Oulun NMKY Honka/Green 56-45
(24-20)
601 Pojat 2005 kilpa 1-8 La 25.8. 19:20 Karakallion koulu VILPAS KLANMKY 58-47
(32-28)
606 Tytöt 2006 1-8 La 25.8. 19:20 Kuitinmäen koulu Honka White Beat Basket 62-20
(37-11)
571 Pojat 2000/2001 kutsu A La 25.8. 19:20 Leppävaaran liikuntahalli HNMKY Kouvot 79-45
(37-24)
600 Pojat 2006 A La 25.8. 19:20 Mankkaan koulu BC Nokia EBT Black 44-41
(19-16)
608 Tytöt 2002/2003 kilpa A La 25.8. 19:20 Olarin koulu Äänekosken Huima TOPO/02-03 23-46
(12-20)
602 Pojat 2005 kutsu B La 25.8. 19:20 Otahalli 1 Honka Ura Basket 53-48
(29-29)
604 Pojat 2004 kutsu A La 25.8. 19:20 Otahalli 2 EBT/P04 White Kouvot 56-52
(26-28)
603 Pojat 2004 Fun 1-6 La 25.8. 19:20 Pohjois-Tapiolan koulu EBT/P04 Black WB-PANTTERIT 37-22
(24-14)
607 Tytöt 2004 kilpa 1-4 La 25.8. 19:20 Tiistilän koulu Jymy/SBG Honka/04-05 54-47
(25-22)
613 Pojat 2002/2003 kilpa 9-12 La 25.8. 19:25 Esport Arena 3 Westside Honka 2 53-29
(37-11)
617 Tytöt 2006 Fun 1-6 La 25.8. 19:25 Kilonpuiston koulu LePy VILPAS 49-10
(27-2)
614 Pojat 2002/2003 kilpa 1-8 La 25.8. 19:25 Mainingin koulu Kataja BC Luleå (SE) 33-54
(16-23)
615 Tytöt 2007 1-8 La 25.8. 19:25 Martinkallion koulu Honka/Iinekset KorsKu 24-31
(6-16)
616 Tytöt 2007 Fun 1-6 La 25.8. 19:25 Mattliden skola TOPOLA EBT 46-9
(21-7)
612 Pojat 2005 Fun 1-8 La 25.8. 19:25 Otahalli 4 Lahti Basketball Juniorit KLANMKY/05 41-23
(25-12)
618 Tytöt 2005 Fun 1-8 La 25.8. 19:25 Taavinkylän koulu EBT/Black TURI 46-43
(25-20)
623 Tytöt 2008 Fun 9-12 La 25.8. 19:30 Esport Center 3 EBT/Black PeKa08 Blue 67-15
(39-4)
624 Tytöt 2008 Fun 1-8 La 25.8. 19:30 Esport Center 4 Pyrintö HNMKY 52-9
(22-6)
620 Pojat 2004 kilpa B La 25.8. 19:30 Otahalli 3 BC Nokia Lahti Basketball Juniorit 70-41
(41-19)
619 Pojat 2009 9-12 La 25.8. 19:30 Päivänkehrän koulu TOPO Honka/1 5-88
(3-36)
622 Pojat 2010 5-8 La 25.8. 19:30 Sepon koulu HNMKY/ Pakila LePy/Orange 31-17
(14-10)
625 Pojat 2007 Fun 9-12 La 25.8. 19:40 Kasavuoren koulu 1 EBT/White TOPOLA/Pojat 15-29
(9-17)
626 Pojat 2007 Fun 9-12 La 25.8. 19:40 Kasavuoren koulu 2 Sykki HNMKY/stadi 38-16
(15-8)
627 Tytöt 2005 kutsu A La 25.8. 19:45 Lauttasaaren yhteiskoulu HNMKY Audentese SK (EE) 14-76
(9-47)
628 Tytöt 2003 kutsu 1-6 La 25.8. 19:50 Honkahalli Pihlajalinna BMS Herlev (DK) Feeniks Basket 58-43
(34-25)
634 Tytöt 2007 9-12 La 25.8. 20:00 Esport Arena 1 Honka/Minnit RaPy/keltainen 33-14
(19-6)
633 Tytöt 2008 A La 25.8. 20:00 Esport Arena 7 (yläkerta) Pyrintö TOPOLA 38-8
(18-4)
630 Pojat 2007 1-8 La 25.8. 20:00 Esport Center 1 RaPy HNMKY/Malmi 40-33
(22-13)
631 Pojat 2007 Fun 1-8 La 25.8. 20:00 Esport Center 2 KTP Honka/Green 50-11
(36-5)
635 Tytöt 2005 Fun 9-12 La 25.8. 20:00 Gymnasiet Grankulla samskola HyPo/White LePy/T05 58-27
(29-10)
632 Pojat 2003 kutsu A La 25.8. 20:00 Honkahalli 3 Pyrintö KTP 66-27
(39-14)
629 Pojat 2009 1-8 La 25.8. 20:00 Lintumetsän koulu KTP HNMKY/Pakila 29-28
(15-16)
636 Tytöt 2004 kutsu B La 25.8. 20:10 Tapiolan koulu EBT AIK Basket 55-37
(27-24)
656 Tytöt 2002 kutsu A La 25.8. 20:30 Espoonlahden urheiluhalli Helmi Basket Honka 37-76
(16-33)
637 Pojat 2007 9-12 La 25.8. 20:30 Esport Arena 2 EBT KarhuBasket 28-26
(14-8)
639 Pojat 2005 kilpa 1-8 La 25.8. 20:30 Esport Arena 3 TOPOLA Honka White 47-37
(30-18)
650 Tytöt 2006 9-12 La 25.8. 20:30 Esport Arena 4 EBT/Black TikS 35-19
(18-8)
647 Pojat 2000/2001 Fun 1-4 La 25.8. 20:30 Esport Arena 5 Lahti Basketball Juniorit Lieto-Koris 66-40
(34-29)
646 Pojat 2002 kutsu 1-4 La 25.8. 20:30 Honkahalli Tallink MuKi Sykki 54-53
(26-29)
640 Pojat 2005 kilpa 1-8 La 25.8. 20:30 Karakallion koulu Sykki LePy 60-27
(20-15)
652 Tytöt 2006 Fun 1-6 La 25.8. 20:30 Kilonpuiston koulu Honka/T07 Kori-80 35-14
(21-8)
651 Tytöt 2006 1-8 La 25.8. 20:30 Kuitinmäen koulu Pyrintö PeKa 34-41
(14-16)
621 Pojat 2000/2001 kutsu B La 25.8. 20:30 Leppävaaran liikuntahalli HONSU KTP 43-61
(24-25)
645 Pojat 2002/2003 kilpa 1-8 La 25.8. 20:30 Mainingin koulu KarhuBasket RoNMKY 59-40
(26-17)
638 Pojat 2006 B La 25.8. 20:30 Mankkaan koulu Lahti Basketball Juniorit Honka East 28-50
(8-28)
648 Tytöt 2007 1-8 La 25.8. 20:30 Martinkallion koulu Feeniks Basket/tytöt07 PUHU 73-16
(41-3)
649 Tytöt 2007 Fun 1-6 La 25.8. 20:30 Mattliden skola Honka/Liinut Kori-80/Blue 13-43
(2-25)
655 Tytöt 2002/2003 kilpa B La 25.8. 20:30 Olarin koulu Jyväskylä Basketball Academy Ringside White 40-61
(21-32)
641 Pojat 2005 kilpa 1-8 La 25.8. 20:30 Otahalli 1 HyPo WB-PANTTERIT 47-45
(22-22)
644 Pojat 2004 kutsu B La 25.8. 20:30 Otahalli 2 TUNMKY WB-PANTTERIT 46-54
(29-26)
642 Pojat 2005 Fun 1-8 La 25.8. 20:30 Otahalli 4 Kouvot/05 WB-PANTTERIT 60-22
(39-8)
643 Pojat 2004 Fun 1-6 La 25.8. 20:30 Pohjois-Tapiolan koulu KLANMKY Beat Basket 41-35
(20-16)
653 Tytöt 2005 Fun 1-8 La 25.8. 20:30 Taavinkylän koulu TikS Ura Basket 29-35
(21-15)
654 Tytöt 2004 kilpa 1-4 La 25.8. 20:30 Tiistilän koulu Beat Basket LePy 49-54
(28-30)
658 Pojat 2000/2001 kilpa 13-16 Su 26.8. 08:00 Esport Arena 1 WB-PANTTERIT Honka/A pojat kilpa 32-29
(19-17)
660 Tytöt 2008 B Su 26.8. 08:00 Esport Arena 7 (yläkerta) Feeniks Basket Honka/White 16-18
(10-10)
659 Pojat 2000/2001 kilpa 5-8 Su 26.8. 08:00 Kaitaan koulu BC Luleå (SE) Sykki 94-45
(47-24)
661 Tytöt 2005 kutsu B Su 26.8. 08:00 Lauttasaaren yhteiskoulu Helmi Basket WB-PANTTERIT 45-42
(24-22)
657 Pojat 2004 kilpa A Su 26.8. 08:00 Otahalli 3 LoKoKoArska HONSU 47-33
(23-11)
688 Tytöt 2004 Fun 5-8 Su 26.8. 08:30 Espoonlahden koulu Pyrintö RaPy 35-38
(13-24)
1015 Pojat 2002/2003 Fun 1-4 Su 26.8. 08:30 Espoonlahden urheiluhalli Oulun NMKY Honka 3 47-23
(23-11)
671 Pojat 2005 kilpa 9-12 Su 26.8. 08:30 Esport Arena 3 Alvik Basket (SE) Honka Green 37-31
(17-23)
664 Pojat 2008 5-8 Su 26.8. 08:30 Esport Arena 6 (yläkerta) MASU/08 Honka/Petäjä 46-33
(19-18)
666 Pojat 2007 5-8 Su 26.8. 08:30 Esport Center 1 Honka/Bulls LePy 42-34
(28-18)
667 Pojat 2007 Fun 5-8 Su 26.8. 08:30 Esport Center 2 Oulun NMKY Honka/White 21-25
(10-12)
682 Tytöt 2008 Fun 5-8 Su 26.8. 08:30 Esport Center 4 Beat Basket TOPOLA 23-31
(17-15)
679 Pojat 2003 kutsu A Su 26.8. 08:30 Honkahalli Tallink KTP Sykki 46-67
(28-34)
672 Pojat 2005 kilpa 5-8 Su 26.8. 08:30 Karakallion koulu KLANMKY Honka White 46-61
(26-31)
669 Pojat 2006 Fun 5-8 Su 26.8. 08:30 Kasavuoren koulu 1 HNMKY White Kouvot/Kontio 43-49
(23-27)
670 Pojat 2006 Fun 13-16 Su 26.8. 08:30 Kasavuoren koulu 2 KLANMKY WB-PANTTERIT 35-50
(21-30)
686 Tytöt 2006 Fun 1-4 Su 26.8. 08:30 Kilonpuiston koulu BC Kalev/Cramo (EE) LePy 52-36
(28-17)
685 Tytöt 2006 5-8 Su 26.8. 08:30 Kuitinmäen koulu Beat Basket Honka Green 25-42
(12-23)
680 Pojat 2000/2001 kutsu 5-8 Su 26.8. 08:30 Leppävaaran liikuntahalli HNMKY HONSU 80-77
(47-35)
662 Pojat 2009 5-8 Su 26.8. 08:30 Lintumetsän koulu LePy Pyrintö/Red 12-32
(5-16)
677 Pojat 2002/2003 kilpa 5-8 Su 26.8. 08:30 Mainingin koulu Ura Basket 03/04 Kataja 48-45
(23-27)
668 Pojat 2006 7-9 Su 26.8. 08:30 Mankkaan koulu EBT Black Lahti Basketball Juniorit 29-34
(16-21)
683 Tytöt 2007 5-8 Su 26.8. 08:30 Martinkallion koulu PeKa Honka/Iinekset 31-37
(18-18)
684 Tytöt 2007 Fun 1-4 Su 26.8. 08:30 Mattliden skola TikS Kori-80/Blue 37-26
(14-18)
690 Tytöt 2002/2003 kilpa 7-9 Su 26.8. 08:30 Olarin koulu Äänekosken Huima WB-PANTTERIT 40-48
(25-28)
674 Pojat 2005 kutsu A Su 26.8. 08:30 Otahalli 1 EBT/P05 Pyrintö/05-06 35-45
(16-23)
676 Pojat 2004 kutsu 5-8 Su 26.8. 08:30 Otahalli 2 Kouvot KarhuBasket 48-40
(25-19)
673 Pojat 2005 Fun 5-8 Su 26.8. 08:30 Otahalli 4 BC Nokia KLANMKY/05 35-20
(19-8)
675 Pojat 2004 Fun 7-9 Su 26.8. 08:30 Pohjois-Tapiolan koulu TOPO/C-pojat Honka Green 31-44
(15-16)
663 Pojat 2009 Fun A Su 26.8. 08:30 Päivänkehrän koulu Pyrintö/White EBT 29-36
(12-21)
681 Pojat 2010 1-4 Su 26.8. 08:30 Sepon koulu PUHU/Bulls TOPOLA/LIILA 23-31
(14-17)
687 Tytöt 2005 Fun 5-8 Su 26.8. 08:30 Taavinkylän koulu TURI Pyrintö 39-47
(18-17)
689 Tytöt 2004 kutsu 7-9 Su 26.8. 08:30 Tapiolan koulu SBBK (SE) AIK Basket 32-23
(18-8)
696 Tytöt 2000/2001 kilpa 1-4 Su 26.8. 09:00 Esport Arena 2 PeKa Feeniks Basket 54-31
(14-15)
694 Tytöt 2002/2003 Fun 7-9 Su 26.8. 09:00 Esport Arena 4 Kori-80 TikS 31-32
(23-17)
693 Tytöt 2008 A Su 26.8. 09:00 Esport Arena 7 (yläkerta) PeKa08 White EBT/White 8-40
(3-30)
691 Pojat 2003 kutsu A Su 26.8. 09:00 Honkahalli 3 KORIHAIT/P03 YMCA Heinola/Lahti Basketball/03 44-64
(23-23)
695 Tytöt 2003 kutsu 7-9 Su 26.8. 09:00 Honkahalli Pihlajalinna BC Nokia Riga 3.BJSS (LV) 31-33
(25-14)
698 Tytöt 2010 5-7 Su 26.8. 09:00 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) TOPOLA HNMKY/ Pakila 8-25
(4-13)
697 Tytöt 2000/2001 kutsu 1-4 Su 26.8. 09:00 Opinmäen koulukeskus Honka Catz/A-tytöt 41-58
(16-25)
700 Tytöt 2005 kutsu A Su 26.8. 09:05 Lauttasaaren yhteiskoulu Pyrintö HyPo 45-47 ja
(43-43, 16-17)
699 Pojat 2004 kilpa B Su 26.8. 09:05 Otahalli 3 Oulun NMKY Äänekosken Huima 21-64
(5-29)
702 Pojat 2000/2001 kilpa 13-16 Su 26.8. 09:10 Esport Arena 1 Rekolan Urheilijat Pyrintö 43-50
(21-30)
703 Pojat 2000/2001 kilpa 5-8 Su 26.8. 09:10 Kaitaan koulu Kataja a-pojat Westside 67-69 ja
(60-60, 28-38)
701 Pojat 2007 11/12 Su 26.8. 09:10 Tiistilän koulu Feeniks Basket/Minipojat KarhuBasket 27-36
(11-22)
710 Pojat 2005 kilpa 9-12 Su 26.8. 09:30 Esport Arena 3 Feeniks Basket Lahti Basketball Juniorit 21-53
(11-29)
706 Pojat 2008 5-8 Su 26.8. 09:30 Esport Arena 6 (yläkerta) HNMKY/Pakila White Beat Basket 50-25
(25-11)
707 Pojat 2007 5-8 Su 26.8. 09:30 Esport Center 1 HNMKY/stadi HNMKY/Malmi 27-41
(15-18)
708 Pojat 2007 Fun 5-8 Su 26.8. 09:30 Esport Center 2 TOPO Honka/Green 16-15
(6-6)
1022 Pojat 2008 Fun A Su 26.8. 09:30 Esport Center 3 Honka/Kelo HNMKY/Pakila Black 24-41
(14-16)
715 Tytöt 2009 1-4 Su 26.8. 09:30 Finno skola TikS HNMKY/Pakila 30-15
(12-13)
709 Pojat 2007 Fun 11/12 Su 26.8. 09:30 Gymnasiet Grankulla samskola EBT/White HNMKY/stadi 29-31
(13-18)
711 Pojat 2005 kilpa 5-8 Su 26.8. 09:30 Karakallion koulu LePy WB-PANTTERIT 54-35
(22-23)
718 Tytöt 2006 Fun 1-4 Su 26.8. 09:30 Kilonpuiston koulu PUHU Honka/T07 23-38
(8-15)
704 Pojat 2009 5-8 Su 26.8. 09:30 Lintumetsän koulu Honka/2 HNMKY/Pakila 32-30
(8-15)
717 Tytöt 2007 5-8 Su 26.8. 09:30 Martinkallion koulu Audentese SK (EE) PUHU 25-42
(10-23)
713 Pojat 2005 kutsu B Su 26.8. 09:30 Otahalli 1 Alvik Basket (SE) HONSU 40-38
(19-17)
712 Pojat 2005 Fun 5-8 Su 26.8. 09:30 Otahalli 4 Pyrintö red WB-PANTTERIT 52-36
(30-8)
705 Pojat 2009 Fun B Su 26.8. 09:30 Päivänkehrän koulu TOPOLA/P09 Honka/4 29-12
(16-8)
714 Pojat 2010 1-4 Su 26.8. 09:30 Sepon koulu PUHU/Celtics PUHU/Warriors 24-54
(13-32)
716 Tytöt 2009 Fun 1-4 Su 26.8. 09:30 Storängen Rehtorinkuja HNMKY/09/10 TURI 7-42
(4-22)
719 Tytöt 2005 Fun 5-8 Su 26.8. 09:30 Taavinkylän koulu TikS Oulun NMKY 32-25
(8-8)
730 Tytöt 2004 Fun 5-8 Su 26.8. 09:35 Espoonlahden koulu EBT/Black Tapiolan Honka 54-28
(27-6)
1014 Pojat 2002/2003 Fun 1-4 Su 26.8. 09:35 Espoonlahden urheiluhalli WB-PANTTERIT Sykki 81-43
(42-20)
727 Tytöt 2008 Fun 5-8 Su 26.8. 09:35 Esport Center 4 Kouvot/08 black HNMKY 28-11
(16-7)
722 Pojat 2006 Fun 5-8 Su 26.8. 09:35 Kasavuoren koulu 1 TOPO Blue PUHU 62-32
(26-15)
723 Pojat 2006 Fun 13-16 Su 26.8. 09:35 Kasavuoren koulu 2 KlaNMKY P06-07 Rajamäki KU-68 9-66
(7-30)
729 Tytöt 2006 5-8 Su 26.8. 09:35 Kuitinmäen koulu Pyrintö Feeniks Basket/tytöt06 46-38
(20-14)
725 Pojat 2002/2003 kilpa 5-8 Su 26.8. 09:35 Mainingin koulu HONSU/U17 RoNMKY 40-58
(18-25)
721 Pojat 2006 1-4 Su 26.8. 09:35 Mankkaan koulu MuKi/06 HNMKY Bucks 48-45 ja
(42-42, 20-20)
728 Tytöt 2007 Fun 1-4 Su 26.8. 09:35 Mattliden skola Pyrintö/White TOPOLA 31-32
(14-15)
724 Pojat 2004 kutsu 5-8 Su 26.8. 09:35 Otahalli 2 TUNMKY MuKi/2004 27-41
(11-17)
731 Tytöt 2004 kutsu 1-4 Su 26.8. 09:35 Tapiolan koulu Honka Pyrintö 38-35
(20-13)
733 Pojat 2003 kutsu B Su 26.8. 09:40 Honkahalli Tallink Kori-80 SBBK (SE) 46-41
(23-16)
734 Pojat 2000/2001 kutsu 5-8 Su 26.8. 09:40 Leppävaaran liikuntahalli KTP Kouvot 68-40
(35-19)
732 Pojat 2004 Fun 1-4 Su 26.8. 09:40 Pohjois-Tapiolan koulu Ura Basket KLANMKY 41-40
(24-21)
737 Tytöt 2002/2003 Fun 1-4 Su 26.8. 10:00 Esport Arena 4 VILPAS TOPO/fun 38-28
(23-6)
735 Tytöt 2008 B Su 26.8. 10:00 Esport Arena 7 (yläkerta) Riga 3.BJSS (LV) HNMKY/Pakila 45-17
(27-8)
738 Tytöt 2010 1-4 Su 26.8. 10:00 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) Honka/Leijonat Honka/Tiikerit 23-40
(4-16)
736 Tytöt 2002/2003 kilpa 5/6 Su 26.8. 10:00 Olarin koulu TOPO/02-03 Jyväskylä Basketball Academy 44-30
(17-11)
744 Tytöt 2000/2001 kilpa 1-4 Su 26.8. 10:10 Esport Arena 2 TURI/A-tytöt TOPOLA/AT 54-32
(30-16)
741 Tytöt 2006 11/12 Su 26.8. 10:10 Esport Arena 5 TikS Sykki 62-12
(30-5)
740 Pojat 2003 kutsu B Su 26.8. 10:10 Honkahalli 3 BC Nokia VILPAS/03/04 51-57
(25-35)
743 Tytöt 2003 kutsu 1-4 Su 26.8. 10:10 Honkahalli Pihlajalinna Honka Kouvot 54-48
(32-20)
742 Tytöt 2005 kutsu B Su 26.8. 10:10 Lauttasaaren yhteiskoulu Feeniks Basket TOPOLA 54-41
(28-21)
745 Tytöt 2000/2001 kutsu 1-4 Su 26.8. 10:10 Opinmäen koulukeskus Ringside Helmi Capitals 58-33
(28-18)
739 Pojat 2004 kilpa A Su 26.8. 10:10 Otahalli 3 KTP PUHU 74-17
(33-13)
747 Pojat 2000/2001 kilpa 9-12 Su 26.8. 10:20 Esport Arena 1 Raiders 1 HNMKY 66-36
(31-17)
748 Pojat 2000/2001 kilpa 1-4 Su 26.8. 10:20 Kaitaan koulu Lahti Basketball Juniorit RaPy 55-47
(26-25)
746 Pojat 2007 9/10 Su 26.8. 10:20 Tiistilän koulu Tarmo EBT 32-29
(14-14)
755 Pojat 2005 Fun 9-12 Su 26.8. 10:30 Esport Arena 3 HyPo Honka 06 West 29-41
(12-24)
751 Pojat 2008 1-4 Su 26.8. 10:30 Esport Arena 6 (yläkerta) Honka/Mänty Ura Basket 38-21
(17-8)
752 Pojat 2007 1-4 Su 26.8. 10:30 Esport Center 1 BC Nokia/07 Honka/Knicks 29-51
(10-28)
753 Pojat 2007 Fun 1-4 Su 26.8. 10:30 Esport Center 2 HyPo Kori-80 18-31
(8-18)
761 Tytöt 2005 kilpa A Su 26.8. 10:30 Gymnasiet Grankulla samskola Beat Basket KLANMKY 15-41
(7-29)
754 Pojat 2005 kilpa 1-4 Su 26.8. 10:30 Karakallion koulu VILPAS TOPOLA 56-29
(35-12)
760 Tytöt 2006 Fun 7-9 Su 26.8. 10:30 Kilonpuiston koulu Kouvot EBT/Red 23-33
(9-18)
749 Pojat 2009 1-4 Su 26.8. 10:30 Lintumetsän koulu BC Nokia KLANMKY/ 09 Lila 43-8
(16-6)
759 Tytöt 2007 1-4 Su 26.8. 10:30 Martinkallion koulu EBT KorsKu 26-23
(12-9)
757 Pojat 2005 kutsu A Su 26.8. 10:30 Otahalli 1 Kouvot HNMKY 31-64
(14-29)
756 Pojat 2005 Fun 1-4 Su 26.8. 10:30 Otahalli 4 EBT/Black Lahti Basketball Juniorit 61-20
(27-11)
750 Pojat 2009 Fun A Su 26.8. 10:30 Päivänkehrän koulu Beat Basket Honka/3 24-11
(12-7)
758 Pojat 2010 11/12 Su 26.8. 10:30 Sepon koulu LePy/White Honka/Valkoinen 10-42
(2-24)
762 Tytöt 2005 Fun 1-4 Su 26.8. 10:30 Taavinkylän koulu EBT/Black PUHU 22-33
(5-17)
774 Tytöt 2004 Fun 1-4 Su 26.8. 10:40 Espoonlahden koulu BC Kalev/Cramo (EE) TURI 43-33
(21-14)
776 Tytöt 2002 kutsu A Su 26.8. 10:40 Espoonlahden urheiluhalli Pyrintö RaLu 35-36
(20-14)
763 Pojat 2009 11/12 Su 26.8. 10:40 Esport Center 3 HNMKY/Black TOPO 57-17
(31-9)
771 Tytöt 2008 Fun 1-4 Su 26.8. 10:40 Esport Center 4 Kouvot/08 white ToPo 27-22
(11-7)
769 Tytöt 2009 1-4 Su 26.8. 10:40 Finno skola HyPo Honka 44-12
(24-6)
765 Pojat 2006 Fun 1-4 Su 26.8. 10:40 Kasavuoren koulu 1 TOPO Seals 35-32
(10-23)
766 Pojat 2006 Fun 9-12 Su 26.8. 10:40 Kasavuoren koulu 2 Honka South HNMKY Red 18-61
(10-29)
773 Tytöt 2006 1-4 Su 26.8. 10:40 Kuitinmäen koulu Honka White EBT/White 25-38
(16-20)
768 Pojat 2002/2003 kilpa 1-4 Su 26.8. 10:40 Mainingin koulu Lahti Basketball Juniorit BC Luleå (SE) 43-70
(21-36)
764 Pojat 2006 1-4 Su 26.8. 10:40 Mankkaan koulu Honka East HNMKY Spurs 47-39
(29-20)
772 Tytöt 2007 Fun 7-9 Su 26.8. 10:40 Mattliden skola Beat Basket TOPO 18-17 ja
(16-16, 4-6)
767 Pojat 2004 kutsu 1-4 Su 26.8. 10:40 Otahalli 2 EBT/P04 White Honka 43-68
(19-33)
770 Tytöt 2009 Fun 1-4 Su 26.8. 10:40 Storängen Rehtorinkuja Kori-80 TikS 40-14
(24-9)
775 Tytöt 2004 kutsu 1-4 Su 26.8. 10:40 Tapiolan koulu EBT Spånga Basket (SE) 40-37
(21-15)
778 Pojat 2002 kutsu 5-7 Su 26.8. 10:50 Honkahalli Tallink HNMKY HyPo 54-42
(25-25)
779 Pojat 2000/2001 kutsu 1-4 Su 26.8. 10:50 Leppävaaran liikuntahalli Honka MuKi 44-53
(19-34)
777 Pojat 2004 Fun 1-4 Su 26.8. 10:50 Pohjois-Tapiolan koulu KaVo/Pojat 2004 EBT/P04 Black 42-32
(26-16)
781 Tytöt 2002/2003 Fun 1-4 Su 26.8. 11:00 Esport Arena 4 Honka/green PuHu Red 31-36
(14-13)
780 Tytöt 2008 A Su 26.8. 11:00 Esport Arena 7 (yläkerta) TOPOLA HNMKY 27-17
(12-15)
782 Tytöt 2010 5-7 Su 26.8. 11:00 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) TikS/2010 TOPOLA 16-20
(12-12)
784 Tytöt 2005 kutsu A Su 26.8. 11:15 Lauttasaaren yhteiskoulu Audentese SK (EE) EBT 77-29
(44-11)
783 Pojat 2004 kilpa B Su 26.8. 11:15 Otahalli 3 Lahti Basketball Juniorit Pälkäneen Luja-Lukko/RaLu 44-29
(21-14)
788 Tytöt 2000/2001 kilpa 7-9 Su 26.8. 11:20 Esport Arena 2 RaLu Jyväskylä Basketball Academy 40-32
(25-21)
786 Tytöt 2006 9/10 Su 26.8. 11:20 Esport Arena 5 EBT/Black Pälkäneen Luja-Lukko 20-39
(11-23)
785 Pojat 2007 Fun 9/10 Su 26.8. 11:20 Honkahalli 3 TOPOLA/Pojat Sykki 20-26
(9-16)
787 Tytöt 2003 kutsu 1-4 Su 26.8. 11:20 Honkahalli Pihlajalinna Helmi Basket BMS Herlev (DK) 51-54
(22-26)
789 Tytöt 2000/2001 kutsu 5/6 Su 26.8. 11:20 Opinmäen koulukeskus Pyrintö EBT 43-25
(21-8)
799 Pojat 2000/2001 kilpa 9-12 Su 26.8. 11:30 Esport Arena 1 PUHU/U19 Go Time Athletics 59-53
(30-22)
796 Pojat 2005 Fun 9-12 Su 26.8. 11:30 Esport Arena 3 Oulun NMKY Honka 05 35-31
(11-17)
792 Pojat 2008 1-4 Su 26.8. 11:30 Esport Arena 6 (yläkerta) EBT TOPO 28-37
(12-21)
793 Pojat 2007 1-4 Su 26.8. 11:30 Esport Center 1 KTP RaPy 59-40
(27-25)
794 Pojat 2007 Fun 1-4 Su 26.8. 11:30 Esport Center 2 LePy KTP 25-47
(11-25)
804 Tytöt 2005 kilpa A Su 26.8. 11:30 Gymnasiet Grankulla samskola SBG 05 Jymy/05-06 52-42
(35-22)
800 Pojat 2000/2001 kilpa 1-4 Su 26.8. 11:30 Kaitaan koulu Ura Basket/A-pojat, kilpa LoKoKo 63-58
(31-38)
795 Pojat 2005 kilpa 1-4 Su 26.8. 11:30 Karakallion koulu Sykki HyPo 32-35
(17-20)
803 Tytöt 2006 Fun 10/11 Su 26.8. 11:30 Kilonpuiston koulu Sykki Honka 22-15
(6-12)
790 Pojat 2009 1-4 Su 26.8. 11:30 Lintumetsän koulu Ura Basket KTP 29-8
(15-4)
802 Tytöt 2007 1-4 Su 26.8. 11:30 Martinkallion koulu Pyrintö/Red Feeniks Basket/tytöt07 39-43
(17-21)
807 Tytöt 2002/2003 kilpa 7-9 Su 26.8. 11:30 Olarin koulu TikS Äänekosken Huima 43-22
(27-8)
798 Pojat 2005 kutsu B Su 26.8. 11:30 Otahalli 1 Ura Basket PuHu Juniorit 52-26
(30-14)
797 Pojat 2005 Fun 1-4 Su 26.8. 11:30 Otahalli 4 Beat Basket Kouvot/05 63-11
(31-6)
791 Pojat 2009 Fun B Su 26.8. 11:30 Päivänkehrän koulu HNMKY/Pakila Honka/2010 30-19
(20-4)
801 Pojat 2010 9/10 Su 26.8. 11:30 Sepon koulu TOPO TOPOLA/KELTAINEN 12-38
(8-16)
805 Tytöt 2005 Fun 1-4 Su 26.8. 11:30 Taavinkylän koulu Ura Basket Tapiolan Honka 19-54
(9-29)
806 Tytöt 2004 kilpa 5-7 Su 26.8. 11:30 Tiistilän koulu TikS/-04 Skuru Basket (SE) 30-27
(7-16)
817 Tytöt 2004 Fun 1-4 Su 26.8. 11:45 Espoonlahden koulu Kouvot/04 TOPO/04 67-33
(33-14)
819 Tytöt 2002 kutsu A Su 26.8. 11:45 Espoonlahden urheiluhalli Ringside Blue Honka 40-36
(18-19)
808 Pojat 2009 9/10 Su 26.8. 11:45 Esport Center 3 MASU Honka/1 17-32
(9-17)
814 Tytöt 2008 Fun 1-4 Su 26.8. 11:45 Esport Center 4 TikS Pyrintö 20-38
(13-20)
810 Pojat 2006 Fun 1-4 Su 26.8. 11:45 Kasavuoren koulu 1 Turun NMKY -06 EBT White 46-29
(26-9)
811 Pojat 2006 Fun 9-12 Su 26.8. 11:45 Kasavuoren koulu 2 HNMKY Black HNMKY Blue 27-42
(12-20)
816 Tytöt 2006 1-4 Su 26.8. 11:45 Kuitinmäen koulu PeKa TOPO 34-20
(20-11)
813 Pojat 2002/2003 kilpa 1-4 Su 26.8. 11:45 Mainingin koulu Feeniks Basket KarhuBasket 59-72
(25-34)
809 Pojat 2006 7-9 Su 26.8. 11:45 Mankkaan koulu PUHU EBT Black 28-39
(16-22)
815 Tytöt 2007 Fun 10/11 Su 26.8. 11:45 Mattliden skola HNMKY HyPo/T07 vihreä 5-32
(0-12)
812 Pojat 2004 kutsu 1-4 Su 26.8. 11:45 Otahalli 2 WB-PANTTERIT Pyrintö 65-48
(33-29)
938 Tytöt 2004 kutsu 7-9 Su 26.8. 11:45 Tapiolan koulu AIK Basket BC Nokia 37-49
(22-22)
820 Tytöt 2009 7-9 Su 26.8. 11:50 Finno skola Pyrintö EBT 27-23
(9-11)
821 Tytöt 2009 Fun 7-9 Su 26.8. 11:50 Storängen Rehtorinkuja Kouvot/09 EBT 28-15
(16-9)
824 Tytöt 2002/2003 Fun 7-9 Su 26.8. 12:00 Esport Arena 4 PuHu White Kori-80 26-41
(13-23)
825 Tytöt 2010 1-4 Su 26.8. 12:00 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) EBT/White Honka/Pantterit 33-21
(18-13)
823 Pojat 2000/2001 kutsu 1-4 Su 26.8. 12:00 Leppävaaran liikuntahalli Pyrintö HELSINKI ROCKS 44-75
(31-38)
822 Pojat 2004 Fun 5/6 Su 26.8. 12:00 Pohjois-Tapiolan koulu Beat Basket WB-PANTTERIT 57-28
(33-13)
834 Tytöt 2000/2001 kilpa 5/6 Su 26.8. 12:30 Esport Arena 2 TikS VILPAS 38-42
(12-26)
827 Pojat 2002/2003 kilpa 11/12 Su 26.8. 12:30 Esport Arena 3 PUHU Honka 2 64-35
(26-13)
828 Pojat 2000/2001 Fun 5-7 Su 26.8. 12:30 Esport Arena 5 Ura Basket/A-pojat, fun LePy 45-29
(19-22)
830 Tytöt 2008 9/10 Su 26.8. 12:30 Esport Arena 7 (yläkerta) PeKa08 White HNMKY/Pakila 20-15
(8-8)
833 Tytöt 2003 kutsu 7-9 Su 26.8. 12:30 Honkahalli Pihlajalinna Pyrintö BC Nokia 28-50
(14-21)
826 Pojat 2005 kilpa 13/14 Su 26.8. 12:30 Karakallion koulu HNMKY PuHu Juniorit 50-16
(20-7)
832 Tytöt 2006 Fun 5/6 Su 26.8. 12:30 Kilonpuiston koulu Kori-80 VILPAS 14-20
(4-9)
831 Tytöt 2007 9/10 Su 26.8. 12:30 Opinmäen koulukeskus HNMKY Black Honka/Minnit 10-32
(3-14)
829 Pojat 2010 7/8 Su 26.8. 12:30 Sepon koulu EBT LePy/Orange 39-16
(22-8)
838 Pojat 2000/2001 kilpa 15/16 Su 26.8. 12:40 Esport Arena 1 Honka/A pojat kilpa Rekolan Urheilijat 47-45
(28-19)
837 Pojat 2003 kutsu 9/10 Su 26.8. 12:40 Honkahalli 3 KORIHAIT/P03 Honka 1 43-63
(34-29)
839 Pojat 2000/2001 kilpa 7/8 Su 26.8. 12:40 Kaitaan koulu Sykki Kataja a-pojat 55-75
(28-27)
835 Pojat 2009 7/8 Su 26.8. 12:40 Lintumetsän koulu HNMKY/Pakila LePy 24-28
(19-10)
836 Pojat 2009 Fun A Su 26.8. 12:40 Päivänkehrän koulu Pyrintö/White LePy/Sininen 6-33
(4-12)
840 Tytöt 2004 kilpa 3/4 Su 26.8. 12:40 Tiistilän koulu Honka/04-05 Beat Basket 45-55
(27-32)
841 Pojat 2002 kutsu 3/4 Su 26.8. 12:45 Honkahalli Tallink Honka Sykki 53-59
(28-31)
1021 Pojat 2008 Fun A Su 26.8. 12:50 Esport Center 3 HNMKY/Pakila Black TOPO 34-41
(21-12)
842 Pojat 2006 5/6 Su 26.8. 12:50 Mankkaan koulu BC Nokia RaPy 39-49
(18-19)
843 Tytöt 2004 kutsu 3/4 Su 26.8. 12:55 Tapiolan koulu Pyrintö Spånga Basket (SE) 53-39
(25-27)
864 Tytöt 2004 Fun 7/8 Su 26.8. 13:00 Espoonlahden koulu Pyrintö Tapiolan Honka 70-22
(25-14)
1017 Pojat 2002/2003 Fun 3/4 Su 26.8. 13:00 Espoonlahden urheiluhalli Sykki Honka 3 44-48
(23-25)
866 Tytöt 2002/2003 Fun 5/6 Su 26.8. 13:00 Esport Arena 4 Audentese SK (EE) EBT/ Red 53-20
(26-4)
844 Pojat 2008 7/8 Su 26.8. 13:00 Esport Arena 6 (yläkerta) Honka/Petäjä Beat Basket 46-22
(26-10)
845 Pojat 2007 7/8 Su 26.8. 13:00 Esport Center 1 HNMKY/stadi LePy 19-36
(12-15)
846 Pojat 2007 Fun 7/8 Su 26.8. 13:00 Esport Center 2 Honka/Green Oulun NMKY 20-22
(8-14)
857 Tytöt 2008 Fun 7/8 Su 26.8. 13:00 Esport Center 4 HNMKY Beat Basket 14-38
(2-22)
854 Tytöt 2009 5/6 Su 26.8. 13:00 Finno skola Beat Basket TOPO/Blue 18-17
(9-3)
861 Tytöt 2005 Fun 11/12 Su 26.8. 13:00 Gymnasiet Grankulla samskola LePy/T05 HyPo 13-42
(4-31)
847 Pojat 2006 Fun 7/8 Su 26.8. 13:00 Kasavuoren koulu 1 HNMKY White PUHU 32-42
(18-18)
848 Pojat 2006 Fun 15/16 Su 26.8. 13:00 Kasavuoren koulu 2 KLANMKY KlaNMKY P06-07 Rajamäki 45-14
(22-4)
860 Tytöt 2006 7/8 Su 26.8. 13:00 Kuitinmäen koulu Feeniks Basket/tytöt06 Beat Basket 30-24
(18-12)
867 Tytöt 2010 5-7 Su 26.8. 13:00 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) HNMKY/ Pakila TikS/2010 30-14
(20-6)
863 Tytöt 2005 kutsu 7/8 Su 26.8. 13:00 Lauttasaaren yhteiskoulu Pyrintö Helmi Basket 43-44
(15-18)
852 Pojat 2002/2003 kilpa 7/8 Su 26.8. 13:00 Mainingin koulu HONSU/U17 Kataja 50-62
(25-35)
858 Tytöt 2007 7/8 Su 26.8. 13:00 Martinkallion koulu Audentese SK (EE) PeKa 36-47
(15-29)
859 Tytöt 2007 Fun 5/6 Su 26.8. 13:00 Mattliden skola EBT Honka/Liinut 34-17
(10-10)
865 Tytöt 2002/2003 kilpa 3/4 Su 26.8. 13:00 Olarin koulu RoNMKY EBT White 39-51
(16-25)
849 Pojat 2005 kutsu 9/10 Su 26.8. 13:00 Otahalli 1 Kouvot PuHu Juniorit 37-35
(19-17)
851 Pojat 2004 kutsu 7/8 Su 26.8. 13:00 Otahalli 2 KarhuBasket TUNMKY 57-37
(34-16)
850 Pojat 2004 kilpa 9/10 Su 26.8. 13:00 Otahalli 3 PUHU Pälkäneen Luja-Lukko/RaLu 18-64
(4-37)
855 Tytöt 2009 Fun 5/6 Su 26.8. 13:00 Storängen Rehtorinkuja PUHU Honka 33-31
(9-17)
862 Tytöt 2005 Fun 7/8 Su 26.8. 13:00 Taavinkylän koulu TURI Oulun NMKY 50-33
(22-18)
869 Pojat 2000/2001 kutsu 7/8 Su 26.8. 13:10 Leppävaaran liikuntahalli HONSU Kouvot 75-68
(31-36)
868 Pojat 2004 Fun 7-9 Su 26.8. 13:10 Pohjois-Tapiolan koulu Kalajoki NS TOPO/C-pojat 41-30
(22-14)
872 Pojat 2002/2003 kilpa 9/10 Su 26.8. 13:30 Esport Arena 3 MuKi Westside 80-40
(43-20)
874 Tytöt 2008 7/8 Su 26.8. 13:30 Esport Arena 7 (yläkerta) HNMKY Feeniks Basket 17-20
(7-12)
870 Pojat 2005 kilpa 7/8 Su 26.8. 13:30 Karakallion koulu KLANMKY WB-PANTTERIT 38-53
(15-29)
871 Pojat 2005 Fun 7/8 Su 26.8. 13:30 Otahalli 4 KLANMKY/05 WB-PANTTERIT 53-38
(30-16)
873 Pojat 2010 5/6 Su 26.8. 13:30 Sepon koulu Honka/Vihreä HNMKY/ Pakila 26-14
(13-8)
880 Tytöt 2000/2001 kilpa 3/4 Su 26.8. 13:40 Esport Arena 2 Feeniks Basket TOPOLA/AT 54-52
(30-23)
877 Pojat 2000/2001 Fun 3/4 Su 26.8. 13:40 Esport Arena 5 Honka/Green Lieto-Koris 54-53
(32-19)
879 Tytöt 2003 kutsu 5/6 Su 26.8. 13:40 Honkahalli Pihlajalinna Feeniks Basket Jymy 54-53
(32-35)
875 Pojat 2009 5/6 Su 26.8. 13:40 Lintumetsän koulu Honka/2 Pyrintö/Red 22-46
(16-23)
878 Tytöt 2007 11/12 Su 26.8. 13:40 Opinmäen koulukeskus HNMKY White RaPy/keltainen 33-17
(17-9)
876 Pojat 2009 Fun B Su 26.8. 13:40 Päivänkehrän koulu Honka/4 KLANMKY/09 Yellow 19-24
(6-8)
881 Tytöt 2006 Fun 7-9 Su 26.8. 13:45 Kilonpuiston koulu EBT/Red TOPO 36-32
(14-11)
883 Pojat 2000/2001 kilpa 13/14 Su 26.8. 13:50 Esport Arena 1 WB-PANTTERIT Pyrintö 48-47
(21-25)
882 Pojat 2003 kutsu 7/8 Su 26.8. 13:50 Honkahalli 3 KTP SBBK (SE) 48-44
(25-18)
884 Pojat 2000/2001 kilpa 5/6 Su 26.8. 13:50 Kaitaan koulu BC Luleå (SE) Westside 74-63
(33-34)
885 Tytöt 2004 kilpa 5-7 Su 26.8. 13:50 Tiistilän koulu Spånga Basket (SE) TikS/-04 43-31
(17-18)
856 Tytöt 2008 Fun 11/12 Su 26.8. 13:55 Esport Center 3 PUHU PeKa08 Blue 25-24 ja
(23-23, 15-4)
886 Pojat 2006 3/4 Su 26.8. 13:55 Mankkaan koulu HNMKY Bucks HNMKY Spurs 30-37
(9-20)
890 Tytöt 2005 Fun 9/10 Su 26.8. 14:00 Gymnasiet Grankulla samskola HyPo/White TOPOLA/T05 23-50
(8-24)
889 Pojat 2003 kutsu 3/4 Su 26.8. 14:00 Honkahalli Tallink Sykki VILPAS/03/04 33-79
(23-46)
892 Tytöt 2010 3/4 Su 26.8. 14:00 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) Honka/Leijonat Honka/Pantterit 13-14
(1-6)
1005 Pojat 2005 kutsu 1/2 Su 26.8. 14:00 Otahalli 1 EBT/P05 Alvik Basket (SE) 43-45
(30-19)
888 Pojat 2004 kilpa 7/8 Su 26.8. 14:00 Otahalli 3 Honka White Oulun NMKY 30-31
(16-8)
891 Tytöt 2005 Fun 5/6 Su 26.8. 14:00 Taavinkylän koulu Pyrintö TikS 24-30
(4-12)
893 Tytöt 2004 kutsu 5/6 Su 26.8. 14:05 Tapiolan koulu PeKa Riga 3.BJSS (LV) 42-54
(27-24)
911 Tytöt 2004 Fun 5/6 Su 26.8. 14:10 Espoonlahden koulu RaPy EBT/Black 43-41
(20-19)
1016 Pojat 2002/2003 Fun 1/2 Su 26.8. 14:10 Espoonlahden urheiluhalli WB-PANTTERIT Oulun NMKY 49-28
(29-14)
899 Pojat 2005 kilpa 11/12 Su 26.8. 14:10 Esport Arena 4 Honka Green Feeniks Basket 63-26
(32-16)
894 Pojat 2008 5/6 Su 26.8. 14:10 Esport Arena 6 (yläkerta) MASU/08 HNMKY/Pakila White 34-22
(14-8)
895 Pojat 2007 5/6 Su 26.8. 14:10 Esport Center 1 HNMKY/Malmi Honka/Bulls 32-47
(17-20)
896 Pojat 2007 Fun 5/6 Su 26.8. 14:10 Esport Center 2 TOPO Honka/White 30-8
(13-6)
906 Tytöt 2008 Fun 5/6 Su 26.8. 14:10 Esport Center 4 Kouvot/08 black TOPOLA 16-36
(6-22)
903 Tytöt 2009 7-9 Su 26.8. 14:10 Finno skola EBT Feeniks Basket 23-24
(14-13)
897 Pojat 2006 Fun 5/6 Su 26.8. 14:10 Kasavuoren koulu 1 Kouvot/Kontio TOPO Blue 25-70
(9-34)
898 Pojat 2006 Fun 13/14 Su 26.8. 14:10 Kasavuoren koulu 2 WB-PANTTERIT KU-68 31-44
(15-22)
909 Tytöt 2006 5/6 Su 26.8. 14:10 Kuitinmäen koulu Pyrintö Honka Green 31-51
(6-27)
910 Tytöt 2005 kutsu 5/6 Su 26.8. 14:10 Lauttasaaren yhteiskoulu EBT TOPOLA 53-34
(33-12)
901 Pojat 2002/2003 kilpa 5/6 Su 26.8. 14:10 Mainingin koulu RoNMKY Ura Basket 03/04 47-64
(28-45)
907 Tytöt 2007 5/6 Su 26.8. 14:10 Martinkallion koulu PUHU Honka/Iinekset 29-23
(6-10)
908 Tytöt 2007 Fun 7-9 Su 26.8. 14:10 Mattliden skola TOPO Kori-80/WHITE 23-17
(13-6)
900 Pojat 2004 kutsu 5/6 Su 26.8. 14:10 Otahalli 2 Kouvot MuKi/2004 73-21
(34-6)
904 Tytöt 2009 Fun 7-9 Su 26.8. 14:10 Storängen Rehtorinkuja EBT TOPO/White 23-0
(8-0)
913 Pojat 2000/2001 kutsu 5/6 Su 26.8. 14:20 Leppävaaran liikuntahalli HNMKY KTP 60-67
(38-26)
912 Pojat 2004 Fun 3/4 Su 26.8. 14:20 Pohjois-Tapiolan koulu KLANMKY EBT/P04 Black 45-28
(27-20)
914 Pojat 2005 kilpa 9/10 Su 26.8. 14:30 Esport Arena 3 Alvik Basket (SE) Lahti Basketball Juniorit 32-33
(15-15)
918 Tytöt 2008 5/6 Su 26.8. 14:30 Esport Arena 7 (yläkerta) TOPOLA Honka/White 18-37
(11-17)
915 Pojat 2005 kilpa 5/6 Su 26.8. 14:30 Karakallion koulu Honka White LePy 35-39 ja
(33-33, 10-15)
919 Tytöt 2002/2003 kilpa 7-9 Su 26.8. 14:30 Olarin koulu WB-PANTTERIT TikS 53-31
(29-11)
916 Pojat 2005 Fun 5/6 Su 26.8. 14:30 Otahalli 4 BC Nokia Pyrintö red 31-20
(13-12)
917 Pojat 2010 3/4 Su 26.8. 14:30 Sepon koulu PUHU/Bulls PUHU/Celtics 20-38
(12-16)
920 Pojat 2009 3/4 Su 26.8. 14:45 Lintumetsän koulu KTP KLANMKY/ 09 Lila 20-17
(8-8)
921 Pojat 2009 Fun 3/4 Su 26.8. 14:45 Päivänkehrän koulu EBT TOPOLA/P09 22-10
(6-4)
924 Tytöt 2000/2001 kilpa 7-9 Su 26.8. 14:50 Esport Arena 2 Oulun NMKY RaLu 31-47
(13-22)
922 Tytöt 2005 kutsu 9/10 Su 26.8. 14:50 Esport Arena 5 HyPo WB-PANTTERIT 28-48
(19-27)
923 Tytöt 2003 kutsu 3/4 Su 26.8. 14:50 Honkahalli Pihlajalinna Helmi Basket Kouvot 59-42
(31-25)
925 Tytöt 2000/2001 kutsu 3/4 Su 26.8. 14:50 Opinmäen koulukeskus Honka Helmi Capitals 66-31
(36-17)
929 Pojat 2000/2001 kilpa 11/12 Su 26.8. 15:00 Esport Arena 1 HNMKY Go Time Athletics 67-53
(32-31)
905 Tytöt 2008 Fun 9/10 Su 26.8. 15:00 Esport Center 3 Honka/Green EBT/Black 28-26 ja
(22-24, 6-14)
932 Tytöt 2005 kilpa 3/4 Su 26.8. 15:00 Gymnasiet Grankulla samskola LePy/T05 KLANMKY 43-25
(19-11)
928 Pojat 2002 kutsu 5-7 Su 26.8. 15:00 Honkahalli 3 Äänekosken Huima HNMKY 62-58
(42-29)
930 Pojat 2000/2001 kilpa 3/4 Su 26.8. 15:00 Kaitaan koulu RaPy LoKoKo 56-49
(28-27)
931 Tytöt 2006 Fun 3/4 Su 26.8. 15:00 Kilonpuiston koulu PUHU LePy 27-46
(14-21)
935 Tytöt 2010 1/2 Su 26.8. 15:00 Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty) Honka/Tiikerit EBT/White 22-35
(12-16)
966 Pojat 2005 kutsu 3/4 Su 26.8. 15:00 Otahalli 1 HNMKY HONSU 45-46 ja
(40-40, 24-20)
927 Pojat 2004 kilpa 5/6 Su 26.8. 15:00 Otahalli 3 HONSU Lahti Basketball Juniorit 47-54 ja
(47-47, 26-26)
933 Tytöt 2005 Fun 3/4 Su 26.8. 15:00 Taavinkylän koulu EBT/Black Ura Basket 36-34
(16-21)
934 Tytöt 2004 kilpa 1/2 Su 26.8. 15:00 Tiistilän koulu Jymy/SBG LePy 64-36
(31-22)
936 Pojat 2006 7-9 Su 26.8. 15:10 Mankkaan koulu Lahti Basketball Juniorit PUHU 30-23
(9-10)
937 Pojat 2002 kutsu 1/2 Su 26.8. 15:15 Honkahalli Tallink Ura Basket/MU17, kutsu MuKi 53-46
(26-29)
818 Tytöt 2004 kutsu 7-9 Su 26.8. 15:15 Tapiolan koulu BC Nokia SBBK (SE) 37-46
(22-24)
954 Tytöt 2004 Fun 3/4 Su 26.8. 15:20 Espoonlahden koulu TURI TOPO/04 35-40
(10-18)
956 Tytöt 2002 kutsu 3/4 Su 26.8. 15:20 Espoonlahden urheiluhalli RaLu Pyrintö 56-52
(31-25)
955 Tytöt 2002/2003 Fun 3/4 Su 26.8. 15:20 Esport Arena 4 TOPO/fun Honka/green 50-44
(27-23)
939 Pojat 2008 3/4 Su 26.8. 15:20 Esport Arena 6 (yläkerta) Ura Basket EBT 27-23
(11-12)
941 Pojat 2007 3/4 Su 26.8. 15:20 Esport Center 1 RaPy BC Nokia/07 31-39
(11-21)
942 Pojat 2007 Fun 3/4 Su 26.8. 15:20 Esport Center 2 LePy HyPo 22-44
(12-34)
949 Tytöt 2008 Fun 3/4 Su 26.8. 15:20 Esport Center 4 TikS ToPo 11-28
(5-18)
947 Tytöt 2009 3/4 Su 26.8. 15:20 Finno skola HNMKY/Pakila Honka 28-22
(16-12)
943 Pojat 2006 Fun 3/4 Su 26.8. 15:20 Kasavuoren koulu 1 Seals EBT White 27-43
(16-28)
944 Pojat 2006 Fun 11/12 Su 26.8. 15:20 Kasavuoren koulu 2 Honka South HNMKY Black 25-57
(9-23)
952 Tytöt 2006 3/4 Su 26.8. 15:20 Kuitinmäen koulu TOPO Honka White 19-40
(8-25)
953 Tytöt 2005 kutsu 3/4 Su 26.8. 15:20 Lauttasaaren yhteiskoulu HNMKY Honka 25-37
(13-22)
990 Pojat 2002/2003 kilpa 1/2 Su 26.8. 15:20 Mainingin koulu KarhuBasket BC Luleå (SE) 65-55
(32-26)
950 Tytöt 2007 3/4 Su 26.8. 15:20 Martinkallion koulu Pyrintö/Red KorsKu 55-18
(34-4)
951 Tytöt 2007 Fun 3/4 Su 26.8. 15:20 Mattliden skola Pyrintö/White Kori-80/Blue 37-22
(16-8)
945 Pojat 2004 kutsu 3/4 Su 26.8. 15:20 Otahalli 2 EBT/P04 White Pyrintö 45-51
(31-27)
948 Tytöt 2009 Fun 3/4 Su 26.8. 15:20 Storängen Rehtorinkuja HNMKY/09/10 TikS 22-15
(11-9)
958 Pojat 2005 Fun 11/12 Su 26.8. 15:30 Esport Arena 3 HyPo Honka 05 34-40 ja
(32-32, 13-13)
963 Tytöt 2008 3/4 Su 26.8. 15:30 Esport Arena 7 (yläkerta) EBT/White Riga 3.BJSS (LV) 22-28
(17-8)
957 Pojat 2005 kilpa 3/4 Su 26.8. 15:30 Karakallion koulu TOPOLA Sykki 46-50
(18-30)
961 Pojat 2000/2001 kutsu 3/4 Su 26.8. 15:30 Leppävaaran liikuntahalli Honka Pyrintö 60-61 ja
(51-51, 19-27)
959 Pojat 2005 Fun 3/4 Su 26.8. 15:30 Otahalli 4 Lahti Basketball Juniorit Kouvot/05 22-64
(10-39)
960 Pojat 2004 Fun 1/2 Su 26.8. 15:30 Pohjois-Tapiolan koulu Ura Basket KaVo/Pojat 2004 39-36
(16-13)
962 Pojat 2010 1/2 Su 26.8. 15:30 Sepon koulu TOPOLA/LIILA PUHU/Warriors 18-31
(8-18)
973 Tytöt 2000/2001 kilpa 1/2 Su 26.8. 16:00 Esport Arena 2 PeKa TURI/A-tytöt 58-78
(35-48)
968 Pojat 2000/2001 Fun 1/2 Su 26.8. 16:00 Esport Arena 5 Oulun NMKY Lahti Basketball Juniorit 58-39
(34-10)
969 Tytöt 2005 kilpa 1/2 Su 26.8. 16:00 Gymnasiet Grankulla samskola SBG 05 Jymy/05-06 52-42
(35-22)
972 Tytöt 2003 kutsu 1/2 Su 26.8. 16:00 Honkahalli Pihlajalinna BMS Herlev (DK) Honka 60-46
(30-27)
964 Pojat 2009 1/2 Su 26.8. 16:00 Lintumetsän koulu Ura Basket BC Nokia 19-45
(9-21)
971 Tytöt 2002/2003 kilpa 1/2 Su 26.8. 16:00 Olarin koulu Catz Ringside White 49-31
(27-15)
974 Tytöt 2000/2001 kutsu 1/2 Su 26.8. 16:00 Opinmäen koulukeskus Catz/A-tytöt Ringside 47-51
(27-27)
887 Pojat 2005 kutsu 7/8 Su 26.8. 16:00 Otahalli 1 Pyrintö/05-06 Honka 33-50
(17-22)
967 Pojat 2004 kilpa 3/4 Su 26.8. 16:00 Otahalli 3 LoKoKoArska BC Nokia 46-44 ja
(42-42, 18-21)
965 Pojat 2009 Fun 1/2 Su 26.8. 16:00 Päivänkehrän koulu LePy/Sininen KLANMKY/09 Yellow 42-22
(26-10)
970 Tytöt 2005 Fun 1/2 Su 26.8. 16:00 Taavinkylän koulu PUHU Tapiolan Honka 27-24
(15-15)
976 Pojat 2000/2001 kilpa 9/10 Su 26.8. 16:10 Esport Arena 1 Raiders 1 PUHU/U19 69-54
(26-30)
1023 Pojat 2008 Fun A Su 26.8. 16:10 Esport Center 3 TOPO Honka/Kelo 57-16
(27-12)
975 Pojat 2003 kutsu 5/6 Su 26.8. 16:10 Honkahalli 3 YMCA Heinola/Lahti Basketball/03 BC Nokia 42-60
(18-31)
977 Pojat 2000/2001 kilpa 1/2 Su 26.8. 16:10 Kaitaan koulu Lahti Basketball Juniorit Ura Basket/A-pojat, kilpa 57-50
(26-30)
978 Tytöt 2006 Fun 1/2 Su 26.8. 16:15 Kilonpuiston koulu Honka/T07 BC Kalev/Cramo (EE) 51-43
(26-22)
979 Pojat 2006 1/2 Su 26.8. 16:20 Mankkaan koulu MuKi/06 Honka East 42-26
(18-10)
1000 Tytöt 2004 Fun 1/2 Su 26.8. 16:30 Espoonlahden koulu BC Kalev/Cramo (EE) Kouvot/04 46-28
(22-11)
1003 Tytöt 2002 kutsu 1/2 Su 26.8. 16:30 Espoonlahden urheiluhalli Ringside Blue Honka 40-36
987 Pojat 2005 Fun 9/10 Su 26.8. 16:30 Esport Arena 3 Honka 06 West Oulun NMKY 50-16
(24-6)
1002 Tytöt 2002/2003 Fun 1/2 Su 26.8. 16:30 Esport Arena 4 VILPAS PuHu Red 56-37
(25-22)
980 Pojat 2008 1/2 Su 26.8. 16:30 Esport Arena 6 (yläkerta) Honka/Mänty TOPO 22-46
(14-17)
994 Tytöt 2008 1/2 Su 26.8. 16:30 Esport Arena 7 (yläkerta) Pyrintö PUHU 27-23
(15-13)
982 Pojat 2007 1/2 Su 26.8. 16:30 Esport Center 1 KTP Honka/Knicks 30-56
(12-20)
983 Pojat 2007 Fun 1/2 Su 26.8. 16:30 Esport Center 2 KTP Kori-80 29-15
(6-9)
995 Tytöt 2008 Fun 1/2 Su 26.8. 16:30 Esport Center 4 Pyrintö Kouvot/08 white 38-20
(14-12)
992 Tytöt 2009 1/2 Su 26.8. 16:30 Finno skola TikS HyPo 13-28
(12-16)
991 Pojat 2003 kutsu 1/2 Su 26.8. 16:30 Honkahalli Tallink Pyrintö Kori-80 50-45
(23-17)
986 Pojat 2005 kilpa 1/2 Su 26.8. 16:30 Karakallion koulu VILPAS HyPo 57-32
(34-17)
984 Pojat 2006 Fun 1/2 Su 26.8. 16:30 Kasavuoren koulu 1 TOPO Turun NMKY -06 39-54
(19-21)
985 Pojat 2006 Fun 9/10 Su 26.8. 16:30 Kasavuoren koulu 2 HNMKY Red HNMKY Blue 30-33
(14-14)
998 Tytöt 2006 1/2 Su 26.8. 16:30 Kuitinmäen koulu PeKa EBT/White 9-45
(3-27)
999 Tytöt 2005 kutsu 1/2 Su 26.8. 16:30 Lauttasaaren yhteiskoulu Audentese SK (EE) Feeniks Basket 63-68
(34-36)
946 Pojat 2002/2003 kilpa 3/4 Su 26.8. 16:30 Mainingin koulu Feeniks Basket Lahti Basketball Juniorit 72-59
(32-28)
996 Tytöt 2007 1/2 Su 26.8. 16:30 Martinkallion koulu Feeniks Basket/tytöt07 EBT 62-20
(26-13)
997 Tytöt 2007 Fun 1/2 Su 26.8. 16:30 Mattliden skola TOPOLA TikS 52-30
(28-12)
989 Pojat 2004 kutsu 1/2 Su 26.8. 16:30 Otahalli 2 Honka WB-PANTTERIT 67-76
(36-35)
988 Pojat 2005 Fun 1/2 Su 26.8. 16:30 Otahalli 4 EBT/Black Beat Basket 26-34
(14-20)
993 Tytöt 2009 Fun 1/2 Su 26.8. 16:30 Storängen Rehtorinkuja TURI Kori-80 14-32
(0-18)
1001 Tytöt 2004 kutsu 1/2 Su 26.8. 16:30 Tapiolan koulu Honka EBT 78-34
(41-17)
1004 Pojat 2000/2001 kutsu 1/2 Su 26.8. 16:40 Leppävaaran liikuntahalli MuKi HELSINKI ROCKS 56-62
(30-29)
926 Pojat 2005 kutsu 5/6 Su 26.8. 17:00 Otahalli 1 MASU Ura Basket 49-34
(24-21)
1006 Pojat 2004 kilpa 1/2 Su 26.8. 17:00 Otahalli 3 KTP Äänekosken Huima 34-56
(15-37)

This page is also readable in: englanti