Live

Sulje

Pojat 2009

26.8. 14:45, Lintumetsän koulu
KTP     KLANMKY/ 09 Lila
           

Pojat 2009 Fun

26.8. 14:45, Päivänkehrän koulu
EBT     TOPOLA/P09
           

Pojat 2008

26.8. 15:20, Esport Arena 6 (yläkerta)
Ura Basket     EBT
           

Pojat 2007

26.8. 15:20, Esport Center 1
RaPy     BC Nokia/07
           

Pojat 2007 Fun

26.8. 15:20, Esport Center 2
LePy     HyPo
           

Pojat 2006

26.8. 15:10, Mankkaan koulu
Lahti Basketball Juniorit     PUHU
           

Pojat 2006 Fun

26.8. 15:20, Kasavuoren koulu 1
Seals     EBT White
           
26.8. 15:20, Kasavuoren koulu 2
Honka South     HNMKY Black
           

Pojat 2005 kilpa

26.8. 14:30, Esport Arena 3
Alvik Basket (SE)     Lahti Basketball Juniorit
           
26.8. 14:30, Karakallion koulu
Honka White     LePy
           

Pojat 2005 Fun

26.8. 14:30, Otahalli 4
BC Nokia     Pyrintö red
           

Pojat 2005 kutsu

26.8. 15:00, Otahalli 1
HNMKY     HONSU
           

Pojat 2004 kilpa

26.8. 15:00, Otahalli 3
HONSU     Lahti Basketball Juniorit
           

Pojat 2004 Fun

26.8. 14:20, Pohjois-Tapiolan koulu
KLANMKY     EBT/P04 Black
           

Pojat 2004 kutsu

26.8. 15:20, Otahalli 2
EBT/P04 White     Pyrintö
           

Pojat 2002/2003 kilpa

26.8. 15:20, Mainingin koulu
KarhuBasket     BC Luleå (SE)
           

Pojat 2002 kutsu

26.8. 15:00, Honkahalli 3
Äänekosken Huima     HNMKY
           
26.8. 15:15, Honkahalli Tallink
Ura Basket/MU17, kutsu     MuKi
           

Pojat 2000/2001 kilpa

26.8. 15:00, Esport Arena 1
HNMKY     Go Time Athletics
           
26.8. 15:00, Kaitaan koulu
RaPy     LoKoKo
           

Pojat 2000/2001 kutsu

26.8. 14:20, Leppävaaran liikuntahalli
HNMKY     KTP
           

Pojat 2010

26.8. 14:30, Sepon koulu
PUHU/Bulls     PUHU/Celtics
           

Tytöt 2009

26.8. 15:20, Finno skola
HNMKY/Pakila     Honka
           

Tytöt 2009 Fun

26.8. 15:20, Storängen Rehtorinkuja
HNMKY/09/10     TikS
           

Tytöt 2008

26.8. 14:30, Esport Arena 7 (yläkerta)
TOPOLA     Honka/White
           

Tytöt 2008 Fun

26.8. 15:00, Esport Center 3
Honka/Green     EBT/Black
           
26.8. 15:20, Esport Center 4
TikS     ToPo
           

Tytöt 2007

26.8. 15:20, Martinkallion koulu
Pyrintö/Red     KorsKu
           

Tytöt 2007 Fun

26.8. 15:20, Mattliden skola
Pyrintö/White     Kori-80/Blue
           

Tytöt 2006

26.8. 15:20, Kuitinmäen koulu
TOPO     Honka White
           

Tytöt 2006 Fun

26.8. 15:00, Kilonpuiston koulu
PUHU     LePy
           

Tytöt 2005 kilpa

26.8. 15:00, Gymnasiet Grankulla samskola
LePy/T05     KLANMKY
           

Tytöt 2005 Fun

26.8. 15:00, Taavinkylän koulu
EBT/Black     Ura Basket
           

Tytöt 2005 kutsu

26.8. 14:50, Esport Arena 5
HyPo     WB-PANTTERIT
           
26.8. 15:20, Lauttasaaren yhteiskoulu
HNMKY     Honka
           

Tytöt 2004 kilpa

26.8. 15:00, Tiistilän koulu
Jymy/SBG     LePy
           

Tytöt 2004 Fun

26.8. 15:20, Espoonlahden koulu
TURI     TOPO/04
           

Tytöt 2004 kutsu

26.8. 15:15, Tapiolan koulu
BC Nokia     SBBK (SE)
           

Tytöt 2002/2003 kilpa

26.8. 14:30, Olarin koulu
WB-PANTTERIT     TikS
           

Tytöt 2002/2003 Fun

26.8. 15:20, Esport Arena 4
TOPO/fun     Honka/green
           

Tytöt 2003 kutsu

26.8. 14:50, Honkahalli Pihlajalinna
Helmi Basket     Kouvot
           

Tytöt 2002 kutsu

26.8. 15:20, Espoonlahden urheiluhalli
RaLu     Pyrintö
           

Tytöt 2000/2001 kilpa

26.8. 14:50, Esport Arena 2
Oulun NMKY     RaLu
           

Tytöt 2000/2001 kutsu

26.8. 14:50, Opinmäen koulukeskus
Honka     Helmi Capitals
           

Tytöt 2010

26.8. 15:00, Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty)
Honka/Tiikerit     EBT/White
           

This page is also readable in: englanti