Live

Sulje

Boys 2009

26.8. 13:40, Lintumetsän koulu
Honka/2     Pyrintö/Red
           

Boys 2009 Fun

26.8. 13:40, Päivänkehrän koulu
Honka/4     KLANMKY/09 Yellow
           

Boys 2008

26.8. 14:10, Esport Arena 6 (yläkerta)
MASU/08     HNMKY/Pakila White
           

Boys 2007

26.8. 14:10, Esport Center 1
HNMKY/Malmi     Honka/Bulls
           

Boys 2007 Fun

26.8. 14:10, Esport Center 2
TOPO     Honka/White
           

Boys 2006

26.8. 13:55, Mankkaan koulu
HNMKY Bucks     HNMKY Spurs
           

Boys 2006 Fun

26.8. 14:10, Kasavuoren koulu 1
Kouvot/Kontio     TOPO Blue
           
26.8. 14:10, Kasavuoren koulu 2
WB-PANTTERIT     KU-68
           

MU14 (2005)

26.8. 14:10, Esport Arena 4
Honka Green     Feeniks Basket
           
26.8. 14:30, Esport Arena 3
Alvik Basket (SE)     Lahti Basketball Juniorit
           
26.8. 14:30, Karakallion koulu
Honka White     LePy
           

MU14 Fun (2005)

26.8. 14:30, Otahalli 4
BC Nokia     Pyrintö red
           

MU14 invitational (2005)

26.8. 14:00, Otahalli 1
EBT/P05     Alvik Basket (SE)
           

MU15 (2004)

26.8. 14:00, Otahalli 3
Honka White     Oulun NMKY
           

MU15 Fun (2004)

26.8. 14:20, Pohjois-Tapiolan koulu
KLANMKY     EBT/P04 Black
           

MU15 invitational (2004)

26.8. 14:10, Otahalli 2
Kouvot     MuKi/2004
           

MU1617 (2002-2003)

26.8. 14:10, Mainingin koulu
RoNMKY     Ura Basket 03/04
           

MU16/17 Fun (2002-2003)

26.8. 14:10, Espoonlahden urheiluhalli
WB-PANTTERIT     Oulun NMKY
           

MU16 invitational (2003)

26.8. 13:50, Honkahalli 3
KTP     SBBK (SE)
           
26.8. 14:00, Honkahalli Tallink
Sykki     VILPAS/03/04
           

MU19 (2000-2001)

26.8. 13:50, Esport Arena 1
WB-PANTTERIT     Pyrintö
           
26.8. 13:50, Kaitaan koulu
BC Luleå (SE)     Westside
           

MU19 Fun (2000-2001)

26.8. 13:40, Esport Arena 5
Honka/Green     Lieto-Koris
           

MU19 invitational (2000-2001)

26.8. 14:20, Leppävaaran liikuntahalli
HNMKY     KTP
           

Boys 2010

26.8. 14:30, Sepon koulu
PUHU/Bulls     PUHU/Celtics
           

Girls 2009

26.8. 14:10, Finno skola
EBT     Feeniks Basket
           

Girls 2009 Fun

26.8. 14:10, Storängen Rehtorinkuja
EBT     TOPO/White
           

Girls 2008

26.8. 14:30, Esport Arena 7 (yläkerta)
TOPOLA     Honka/White
           

Girls 2008 Fun

26.8. 13:55, Esport Center 3
PUHU     PeKa08 Blue
           
26.8. 14:10, Esport Center 4
Kouvot/08 black     TOPOLA
           

Girls 2007

26.8. 13:40, Opinmäen koulukeskus
HNMKY White     RaPy/keltainen
           
26.8. 14:10, Martinkallion koulu
PUHU     Honka/Iinekset
           

Girls 2007 Fun

26.8. 14:10, Mattliden skola
TOPO     Kori-80/WHITE
           

Girls 2006

26.8. 14:10, Kuitinmäen koulu
Pyrintö     Honka Green
           

Girls 2006 Fun

26.8. 13:45, Kilonpuiston koulu
EBT/Red     TOPO
           

Girls 2005 Fun

26.8. 14:00, Gymnasiet Grankulla samskola
HyPo/White     TOPOLA/T05
           
26.8. 14:00, Taavinkylän koulu
Pyrintö     TikS
           

WU14 invitational (2005)

26.8. 14:10, Lauttasaaren yhteiskoulu
EBT     TOPOLA
           

Girls 2004

26.8. 13:50, Tiistilän koulu
Spånga Basket (SE)     TikS/-04
           

WU15 Fun (2004)

26.8. 14:10, Espoonlahden koulu
RaPy     EBT/Black
           

WU15 invitational (2004)

26.8. 14:05, Tapiolan koulu
PeKa     Riga 3.BJSS (LV)
           

WU1617 (2002-2003)

26.8. 14:30, Olarin koulu
WB-PANTTERIT     TikS
           

WU16 Invitational (2003)

26.8. 13:40, Honkahalli Pihlajalinna
Feeniks Basket     Jymy
           

WU19 (2000-2001)

26.8. 13:40, Esport Arena 2
Feeniks Basket     TOPOLA/AT
           

Girls 2010

26.8. 14:00, Kuitinmäen koulu (Tähtiniitty)
Honka/Leijonat     Honka/Pantterit
           

Tämä artikkeli on luettavissa myös: Finnish