MU19 (2000-2001)
FAT LIZARD

All Matches Live Category Stats

Final positions

1. Lahti Basketball Juniorit 2. Ura Basket/A-pojat, kilpa 3. RaPy 4. LoKoKo 5. BC Luleå (SE) 6. Westside 7. Kataja a-pojat 8. Sykki 9. Raiders 1 10. PUHU/U19 11. HNMKY 12. Go Time Athletics 13. WB-PANTTERIT 14. Pyrintö 15. Honka/A pojat kilpa 16. Rekolan Urheilijat
Click on each group to see its fixtures

A

Team P W L Baskets P
Lahti Basketball Juniorit 3 30 157-140 6
BC Luleå (SE) 3 21 181-133 4
Raiders 1 3 12 146-136 2
WB-PANTTERIT 3 03 115-190 0

B

Team P W L Baskets P
Ura Basket/A-pojat, kilpa 3 30 192-142 6
Kataja a-pojat 3 12 154-153 2
PUHU/U19 3 12 149-164 2
Rekolan Urheilijat 3 12 134-170 2

C

Team P W L Baskets P
LoKoKo 3 30 208-123 6
Westside 3 21 139-152 4
Go Time Athletics 3 12 166-152 2
Pyrintö 3 03 109-195 0

D

Team P W L Baskets P
RaPy 3 21 183-140 4
Sykki 3 21 174-165 4
HNMKY 3 21 147-147 4
Honka/A pojat kilpa 3 03 116-168 0

1-4

1-4  
Lahti Basketball Juniorit (A/I)
748 55-47
RaPy (D/I)
  
Ura Basket/A-pojat, kilpa (B/I)
800 63-58
LoKoKo (C/I)
1/2  
Lahti Basketball Juniorit (Winner 748)
977 57-50
Ura Basket/A-pojat, kilpa (Winner 800)
3/4  
RaPy (Loser 748)
930 56-49
LoKoKo (Loser 800)

5-8

5-8  
BC Luleå (SE) (A/II)
659 94-45
Sykki (D/II)
  
Kataja a-pojat (B/II)
703 67-69 ja (60-60)
Westside (C/II)
5/6  
BC Luleå (SE) (Winner 659)
884 74-63
Westside (Winner 703)
7/8  
Sykki (Loser 659)
839 55-75
Kataja a-pojat (Loser 703)

9-12

9-12  
Raiders 1 (A/III)
747 66-36
HNMKY (D/III)
  
PUHU/U19 (B/III)
799 59-53
Go Time Athletics (C/III)
9/10  
Raiders 1 (Winner 747)
976 69-54
PUHU/U19 (Winner 799)
11/12  
HNMKY (Loser 747)
929 67-53
Go Time Athletics (Loser 799)

13-16

13-16  
WB-PANTTERIT (A/IV)
658 32-29
Honka/A pojat kilpa (D/IV)
  
Rekolan Urheilijat (B/IV)
702 43-50
Pyrintö (C/IV)
13/14  
WB-PANTTERIT (Winner 658)
883 48-47
Pyrintö (Winner 702)
15/16  
Honka/A pojat kilpa (Loser 658)
838 47-45
Rekolan Urheilijat (Loser 702)

Tämä artikkeli on luettavissa myös: Finnish