All Stars -viisikot

All Stars

Tallink Tournament 2016 All Stars A-, B- ja 03-ikäluokissa

A-Pojat Kutsu

1. Erik Waxlax, Helsinki Rocks
2. Lauri Paltemaa, Honka
3. Jyri Eboreine, HNMKY
4. Vili Nyman, KTP
5. Ricky Waxlax, Helsinki Rocks

A-Pojat Kilpa

1. Teemu Knihtinen, Kouvot
2. Brederholm Lauri, Helsinki Rocks
3. Elias Leikkonen, EBT
4. Lindblom Oskari, Honka
5. Foli Robert, Helsinki Rocks

A-Pojat Fun

1. Aaro Böhm, Honka 1
2. Joose Pulkkinen, Honka 1
3. Janne Taskinen, Oulun NMKY
4. Robert Evinc, Honka 1
5. Miska Kujala, Oulun NMKY

B-Pojat Kutsu

1. Jaakko Juusela, Honka
2. Ville Rantala, Kori-80
3. Permanto Henri, KTP
4. Jasper Koskinen, Pyrintö
5. Mustapha Amzil, KTP

B-Pojat Kilpa

1. Erik Vänttinen, Joensuun Kataja
2. Giovanni Ragagnin, Virtus Resana
3. Andrea Cimador, Virtus Resana
4. Ville Salo, Fokopo
5. Saku Repo, Lokoko

B-Pojat Fun

1. Aleksi Utriainen, Lieto-Koris
2. Lindström Niilo, Namika Lahti
3. Frilander Otto, Namika Lahti
4. Julius Vaaranen, Ura Basket/white
5. Lassi Österblad, Lieto-Koris

Pojat-03 Kutsu

1. Miro Little, Pyrintö
2. Kristaps Arbidans, SC Ezerzeme
3. Rihards Teirlimnieks, SC Ezerzeme
4. Manu Mäenpaa, Pyrintö
5. Markus Niemi, Kori-80

Pojat-03 Kilpa

1. Vilho Juutinen, EBT
2. Viljami Vihiniemi, Salon Vilpas
3. Justus Kaasinen, Ura Basket
4. Ilja Karpin, TuNMKY
5. Timur Emaldynon, Salon Vilpas

Pojat-03 Fun

1. Oskari Ketola, Pälkäneen Lujalukko
2. Veikko Löfman, Honsu
3. Rasmus Raittila, Kori-80
4. Maximilian Cherikof, Sykki
5. linnanvuori otso, Sykki

A-Tytöt Kutsu

1. Ronja Orpo, Honka
2. Emma Tuominen, SB Girls
3. Elina Oravakangas, Helmi Capitals
4. Latifa Anzil, Peka
5. Camilla Simola, Honka

A-Tytöt Kilpa

1. Elli Tapanainen, BC Nokia
2. Mona Luoto, BC Nokia
3. Camilla Himmelroos, Topo
4. Maud Agyei, HNMKY
5. Katariina Kähkönen, Ringside

A-Tytöt Fun

1. Elli Soini, Honka 2
2. Annika Mannila, Turi 2
3. Maisa Talvitie, Honka 2
4. Venla Määttänen, Turi 3
5. Amanda Niinikoski, Turi 2

B-Tytöt Kutsu

1. Alexandra Ailus, Honka
2. Janette Aarnio, HNMKY
3. Alma Elsnitz, Skuru IK
4. Maiju Sarajärvi, HNMKY
5. Awak Kuier, PeKa

B-Tytöt Kilpa

1. Sade Ruokolainen, Honka 2
2. Susanna Rentto, Honka 1
3. Venla Mäkelä, Lepy
4. Sini Kanerva, Lepy
5. Telma Hakala, Honka 1

B-Tytöt Fun

1. Gontsarova Maria, Ba Tallinna Kalev
2. Kettumäki Eerika, TikS
3. Nordlund Saana, Catz
4. Perednja Galina, Ba Tallinna Kalev
5. Leppänen Pinja, KTP

Tytöt-03 Kutsu

1. Lotta Reijonen, Honka
2. Siiri Kohonen, Kouvot
3. Hanna Ahola, Helmi Basket
4. Juliana Haddad, EBT
5. Henna Sandvik, Honka

Tytöt-03 Kilpa

1.Auroora Aktan, Honka Gréen
2.Pinja Vertio, Honka Green
3.Emmi Valtonen, TuRi
4.Hanna Koskivaara, LePy
5. Mikaela Kortepohja, Honka White

Tytöt-03 Fun

1. Noora Tanskanen, Honka
2. Felicia Mäntyniemi, Tiks
3. Lumi Mensonen, Topo
4. Sara Säteri, FoA
5. Kupiainen Salla, Tiks

This page is also readable in: englanti

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *